Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 1. února

Hlášení - středa 1. února    Informace MěÚ Štěpánov

 

Společnost Dřevo Habrovany nabízí v zimní akci k prodeji štípané palivové dřevo. Skladem tvrdé i měkké dřevo v délce polínek 25, 33 a 50cm, dále pak i suché dřevo - v délce polínek 33 a 50cm. Doprava zajištěna až k Vám domů.
Kontakt a objednávky na telefonním čísle: 739 572 972 nebo na webových stránkách www.drevohabrovany.cz

 

Pila Lombard nabízí proschlé palivové smrkové dříví za akční cenu 1190,- Kč bez DPH za prostorový sypaný metr. Možnost zajištění dopravy. Pro objednávky prosíme volejte na telefon 774 446 646. Více informací na www.lombard-rezivo.cz.

 

Ve čtvrtek od 12:10 do 12:25 u nákupního střediska Hruška bude firma z Jižní Moravy prodávat: vejce kus za 4,50Kč, brambory k uskladnění, cibuli, český česnek, jablka, hrušky, zelí, květák, kapustu, brokolici, rajčata, papriky, a další ovoce a zeleninu dle aktuální nabídky, fazole, český med, ořechy, ovocná vína, nakládanou zeleninu, bonbóny a čokolády.

 

V sobotu 4. února zveme do štěpánovského kinosálu všechny zájemce o přednášku Radomíra Němečka DĚTI A RODIČE PRO NOVOU ZEMI a promítání filmu SVOBODNÉ DĚTI. Přednáška začíná ve 14 hodin, promítání filmu je naplánováno na 16:30 a po jeho skončení bude celý program ukončen závěrečnou diskuzí. Přednáška je součástí projektu Cesta vnitřního klidu a programu 4 kroky ke svobodě.

 

Sigmundova střední škola strojírenská, Lutín oznamuje žákům devátých tříd základních škol a jejich rodičům, že v úterý 07.02.2023  (9:00-18:00 hodin) se koná „Den otevřených dveří“. Vedení školy co nejsrdečněji zve všechny zájemce k prohlídce školy, dílen a domova mládeže.

 

Také v letošním roce máte možnost využít zdarma služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Na schůzku s právníkem je nutné se objednat na telefonu 585 386 482. Nejbližší právní poradenství se uskuteční ve středu 22. února od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.

 

Výbor místní skupiny českého rybářského svazu zve své členy na členskou schůzi, která se uskuteční v sobotu 4. února 2023 od 9 hodin v sále místního kina ve Štěpánově. 

 

Prodejna Hruška ve Štěpánově přijme prodavačku. Bližší informace přímo v prodejně.