Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 10.08.2022

Hlášení - středa 10.08.2022Informace MěÚ Štěpánov

 

Chovatelé zvou návštěvníky Hodových slavností na tradiční hodovou výstavu. V areálu v sokolské ulici budou vystaveni králíci, holubi, drůbež, morčata a exotické ptactvo. V sobotu můžete navštívit expozici terarijních zvířat od 11 do 15 hodin, od 15 hodin bude na programu kynologická ukázka. Na neděli jsme domluvili expozici ježků a ukázky králičího hopu. Přijďte do klidného areálu vychutnat si pivo z pivovaru Chomout, biovína vinařství Jedlička a dobroty z udírny.

 

Srdečně Vás zveme na hodové oslavy sv. Vavřince, které proběhnout tento víkend, u nás ve Štěpánově. Program naleznete na vývěskách, na webu města, v aplikaci hlášení rozhlasu a na sociálních sítích. V neděli Vás zveme do hodového průvodu. Průvod vyjde v 10 hodin od bývalé Ledy to z horního konce, a od nového bytového domu naproti paní Bujokové z dolního konce směrem ke kostelu sv. Vavřince, kde se od 10:30 bude konat Mše svatá. Oba průvody doprovodí dechová hudba. Z důvodu nemoci dochází ke změně programu – v pátek nevystoupí skupina Dirty Joke, ale Status Quo revival a v sobotu v 18:30 místo Slam Poetry se můžete těšit na kapelu Elán revival. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás!

 

Z důvodu úplné uzavírky silnice III/44613 ve městě Štěpánov při akci „Hodové slavnosti sv. Vavřince 2022“ v sobotu 13. 8. 2022, od 7.15 hod. do neděle 14. 8. 2022, do 19.00 hod bude omezena obsluha autobusových zastávek autobusovou linkou 891364. Zastávka Štěpánov, kino nebude obsluhována v původní poloze, ale bude obousměrně přemístěna do prostoru před MěÚ. Zastávky Štěpánov, u Salvie a Štěpánov, Březecká nebudou obsluhovány. Děkujeme za pochopení.

 

Fotbalisté z Moravské Huzové  děkují všem sponzorům za možnost uspořádání Dětského dne na hřišti v Moravské Huzové. Akce se vydařila, proběhla v neděli za velké účasti dětí a spokojenosti všech účastníků.

 

V sobotu 13. srpna od 16h bude naše mužstvo TJ Štěpánov hostit soupeře TJ Sokol Jívová. Přijďte nás povzbudit v prvním domácím utkání nového ročníku. Občerstvení bude hodově bohaté. Těší se fotbalisti TJ Štěpánov".

 

Tajemník Městského úřadu Štěpánov vyhlašuje výzvu na obsazení místa zaměstnance údržby města. Jedná se o pracovní poměr na plný úvazek a po tříměsíční zkušební době na dobu neurčitou. Nástup od 1. září. Přihlášky je nutné doručit na Městský úřad Štěpánov nejpozději do 15. srpna do 17 hodin. Detailní informace jsou zveřejněny na úřední desce.

 

VEXTA DOMY výrobní závod Moravská Huzová přijme pracovníky do výroby. Pracovní poměr na plný úvazek nebo OSVČ a jedná se o práci na jednu směnu. Požadujeme dobrý zdravotní stav, manuální zručnost. Bližší informace na telefonu 725 924 007.

 

Další možnost využít bezplatné poradenství právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný budete mít ve středu 7. září od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov. Na schůzku k právníkovi je nutné se objednat na telefonu 585 386 482.