Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 11. 8. 2021

Hlášení - středa 11. 8. 2021Informace MěÚ Štěpánov

 

Strojírenská společnost EUTECH akciová společnost sídlící ve Šternberku přijme pracovníky na pozice CNC frézař, obsluha CNC elektroerozivní hloubičky, brusič kovů a projektový manažer. Nabízíme velmi dobré mzdové ohodnocení, náborový příspěvek až 20 tisíc korun a celou řadu zajímavých benefitů. Informujte se na telefonním čísle 731 858 702 nebo pište na email kariera@eutech.cz.

 

Zítra ve čtvrtek od 13:20 do 13:40 u nákupního střediska Hruška bude firma z Jižní Moravy prodávat: meruňky, broskve, švestky, borůvky, maliny, okurky nakládačky, nové brambory za 9,90 Kč, cibuli, česnek, nové zelí, květák, rajčata, okurky, žampiony, jablka a jiné ovoce a zeleninu dle aktuální nabídky. Fazole Becok 135 Kč/kg, český  med, vejce , ovocná vína, sirupy, bonbóny a čokolády.

 

Fotbalisté z Moravské Huzové zvou své příznivce na mistrovské utkání na domácí půdě, kdy hostí v sobotu 14.8. od 16.hodin celek Huzová. Tradiční občerstvení a pečené makrely zajištěno. Srdečně zvou huzovští fotbalisté.

 

Fotbalisté TJ Štěpánov vás zvou a další domácí zápas. V sobotu 14. srpna od 14 hodin se utkají se soupeřem s Velkého Újezdu. Utkání je v netradiční dobu vzhledem k pořádání hudební akce za Sokolovnou. Přesto vás zveme nejenom na fotbal, ale i dobré občerstvení při něm. Těší se na Vaši návštěvu fotbalisté TJ Štěpánov.

 

Knihovna Štěpánov oznamuje čtenářům, že v pondělí 16. srpna bude z provozních důvodů uzavřena. Případné změny sledujte na webu knihovny. Děkujeme za pochopení.

 

V pátek 13. 8. 2021 zveme do letního kina ve Štěpánově na areálu chovatelů na promítání hororové komedie Tima Burtona BEETLEJUICE. Projekce začne ihned po setmění a občerstvení bude připraveno!

 

MUDr. Folprecht oznamuje, že od 9. do 20. srpna včetně, z důvodu dovolené neordinuje. Po dobu jeho nepřítomnosti zastupuje ordinace MUDr. Tothové ve svých ordinačních hodinách.