Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 15.února

Hlášení - středa 15.únoraInformace MěÚ Štěpánov

 

Také v letošním roce máte možnost využít zdarma služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Na schůzku s právníkem je nutné se objednat na telefonu 585 386 482. Nejbližší právní poradenství se uskuteční ve středu 22. února od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.

 

Ve čtvrtek od 11:30 do 11:50 u nákupního střediska Hruška bude firma z Jižní Moravy prodávat: vejce, kus za 4,50 Kč, brambory k uskladnění, cibuli, český česnek, jablka, hrušky, zelí, květák, kapustu, brokolici, rajčata, papriky, a další ovoce a zeleninu dle aktuální nabídky. Dále fazole, český med, ořechy, ovocná vína, nakládanou zeleninu, bonbóny a čokolády.

 

Knihovna Štěpánov oznamuje čtenářům, že ve čtvrtek 16. 2. bude z provozních důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení

 

V sobotu 18. února od 19 hodin zveme do kina ve Štěpánově na ukrajinskou komedii Já, hrobař. Černá komedie sleduje život vyhořelého pětatřicátníka, který se snaží znovu najít cestu k lidem a motivaci opět žít.

 

Základní škola štěpánov a Nadační fond ZŠ Štěpánov vás zvou na tradiční Školní ples, který se bude konat 17. února 2023 od 20:00 v sále sokolovny ve Štěpánově. Vstupenky a místenky si můžete koupit či objednat ve škole u zástupkyně ředitelky Petry Novákové.

Starosta města svolává na čtvrtek 16. února od 17 hodin do prostor místního kina 4. veřejné zasedání Zastupitelstva města Štěpánov.