Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 17.května 2023

Hlášení - středa 17.května 2023Informace MěÚ Štěpánov

 

Také v měsíci červnu budete mít možnost využít zdarma služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Na schůzku s právníkem je nutné se objednat na telefonu 585 386 482. Nejbližší právní poradenství se uskuteční ve středu 14. června od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.

 

Upozorňujeme občany, že sběrný dvůr ve Štěpánově bude v sobotu 27. května z provozních důvodu uzavřen. Děkujeme za pochopení.

 

Odbor sociálních věcí Magistrátu města Olomouc  pořádá dne 8.6.2023, již tradiční, Veselici pro seniory. Akce se koná na výstavišti Flora v pavilonu A. Vstupné je 150 Kč, vstupenky je možné zakoupit v předprodeji na Odboru sociálních věcí Magristrátu města Olomouce, ulice Štursova 1, Olomouc, 2. patro budovy.

 

Základní škola Štěpánov Vás zve na Zahradní slavnost, která se uskuteční ve čtvrtek 1. června od 16 hodin na školní zahradě. Těšit se můžete na vystoupení žáků, hry, soutěže a občerstvení.

 

Fotbalisti TJ Štěpánov zvou všechny fanoušky a příznivce klubu na další domácí utkání. V sobotu 20. května od 17 hodin, hostí soupeře ze Slatinic. Občerstvení na úrovni jako vždy a dobré pivo k tomu. Těšíme se na vaši návštěvu fotbalisti TJ Štěpánov."

 

Město Štěpánov ve spolupráci s Osadním výborem Benátky a TJ Sokolem Štěpánov Vás srdečně zvou na TRADIČNÍ HODOVÉ SLAVNOSTI SV.GOTHARDA. Konat se budou v sobotu 20. května od 15 hodin před kapličkou v Benátkách, kde bude sloužena mše svatá a současně na rybníku, kde vedle programu pro děti a dospělé bude připraveno bohaté občerstvení. K tanci a poslechu zahraje BS-band a Acoustic Lumen.

 

Farma Gazda oznamuje občanům, že z technických důvodů ruší prodej drůbeže ve čtvrtek 18.5. 2023. Občané, kteří měli objednáno a zanechali kontakt budou telefonicky přeobjednáni na další, možný termín prodeje. Tímto se omlouváme občanům za případné komplikace.

 

Vážení hudební přátelé, jste srdečně zváni na festival pěveckých sborů, který se uskuteční již tento pátek 19. května v 19:00 hodin v kostele sv. Vavřince ve Štěpánově.

 

Ve Štěpánově na ulici Polní byl nalezen svazek klíčů, dále na ulici Štěpána Krejčího byly nalezeny klíče. Bližší informace na městském úřadě.