Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 19.červnence 2023

Hlášení - středa 19.červnence 2023Informace MěÚ Štěpánov

 

Kamenictví Louha, které působí na trhu již 13 let, nabízí své služby pro naše občany. Ve čtvrtek 27. července a ve čtvrtek 3. srpna bude přijímat objednávky na místním hřbitově. Objevte kouzlo kvalitního kamene a velký výběr žuly z celého světa. Kromě výroby a restaurování hrobů, umí také grilovací kameny, kuchyňské desky a další. Kontaktní osobou je pan Jakub Píša na telefonu 777 070 907.  

 

Fotbalisté TJ Štěpánov zvou všechny své fanoušky na první utkání v nové sezoně, kdy v rámci přípravy odehrají zápas proti týmu Lužic. Utkání se uskuteční ve středu 26. července od 17.30 hodin na hřišti za sokolovnou. Přijďte se podívat a povzbudit. Těšíme se na Vaši letní účast.

 

Také v srpnu budete mít možnost využít zdarma služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Na schůzku s právníkem je nutné se objednat na telefonu 585 386 482. Nejbližší právní poradenství se uskuteční ve středu 9. srpna od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.

 

Vinařství Holánek přijede v sobotu s pojízdnou vinotékou. Tento týden nabízí polosladké Rulandské bílé za akční cenu 140 Kč (běžně za 180 Kč) a suché Rulandské šedé jen za 130 Kč (běžně 180 Kč). Vinotéka bude stát od 15:35 - 15:50 před obchodem Hruška.   

 

V rámci programu „Kvalita ovzduší v naší obci“ jsme pro Vás s firmou BIOMAC připravili akci „DŘEVNÍ PELETY ZA CENU UHLÍ“. Tato akce je určena především pro domácnosti s automatickým kotlem na uhlí nebo na starý kotel s nástavbou a podavačem na uhlí. Cena je 650 Kč za metrák. Informovat se a objednávat můžete osobně na prodejně v Brníčku u Uničova nebo na telefonu 605 23 24 77.

 

Praktický lékař MUDr. David Folprecht upozorňuje občany, že z důvodu dovolené nebude do 28. července 2023 ordinovat. V neodkladných případech zastupuje ordinace MUDr. Tóthové ve svých ordinačních hodinách.

 

Starosta města vyhlašuje soutěž pro amatérské fotografy s názvem Léto ve Štěpánově. Soutěžit se bude ve dvou kategoriích. První nese název Duch místa a druhá Letní čas spolu ve Štěpánově. Tři nejlepší fotografie v každé kategorii budou oceněny finanční odměnou, věcnou cennou a diplomem. Uzávěrka přihlášek je 15. září. Bližší informace k soutěži najdete na webových stránkách města, na facebooku a na městském úřadě.