Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 2. 6. 2021

Hlášení - středa 2. 6. 2021Informace MěÚ Štěpánov

 

Ve čtvrtek od 12:20 – 12:40 u nákupního střediska Hruška bude firma z Jižní Moravy prodávat: brambory za 9 Kč, cibuli za 12 Kč, čerstvý česnek, kořenovou zeleninu, zelí, květák, rajčata, okurky, kedlubny, žampiony, jablka, hrušky, citrusy, jahody, borůvky a jiné ovoce a zeleninu dle aktuální nabídky. Dále fazole Becok 135 Kč/kg, český  med, vejce , ovocná vína, sirupy, bonbóny a čokolády.

 

Knihovna Štěpánov oznamuje čtenářům, že 3., 7. a 24. června bude z technických důvodů uzavřena. Případné změny sledujte na webu knihovny. Děkujeme za pochopení.

 

Dětská lékařka MUDr. Gastová oznamuje, že nebude v pátek 4. června ordinovat. V případě nutnosti zastupuje lékařská pohotovostní služba Olomouc a Šternberk.

 

Firma DýhaMax s.r.o. přijme do pracovního poměru zaměstnance na tyto pozice:
- obsluha nářezového centra
- obsluha olepovačky hran
- obsluha dřevoobráběcího CNC
- dělník do výroby - těžší fyzická práce
- ženy na finalizaci výrobků a do expedice
Na všechny počítačem řízené stroje pracovníky zaučíme, jedná se o vícesměnný provoz a nabídka platí jen pro vážné zájemce. Potenciální uchazeči se mohou osobně hlásit na adrese Horní 22/13 Štěpánov, v pracovní dny od 7 do16 hodin. Kontaktní osobou je vedoucí výroby pan Hudák Jan.

 

Také v červnu budete mít možnost využít služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Na schůzku s právníkem je nutné se objednat na telefonu 585 386 482.  Nejbližší bezplatné poradenství se uskuteční ve středu 9. června od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.  

 

Obec Liboš Vás srdečně zve v neděli 6. června od 14 hodin k setkání v příjemném prostředí zahrady pohostinství „Za vodó“ v Liboši, kde se uskuteční XXVII. ročník Festivalu malých hudebních souborů, tentokrát jako posezení s dechovou hudbou DAMBOŘANKA.

 

VHS Sitka oznamuje občanům, že ve dnech od 1. do 7. června bude provádět odečty vodoměrů ve Štěpánově a jeho místních částech. Je možné nechat stav vodoměrů na vratech a u vstupu do domů.

 

Top drogerie Štěpánov nabízí prací prášek Ariel - 63 pracích dávek za akční cenu 210 Kč. Dále si u nás můžete vybrat ze širokého sortimentu papírenského zboží nebo potřeb pro zahrádkáře. Budeme rádi, když využijete služeb zásilkovny. Zásilkovna je tu pro vás a slouží pro doručování a odeslání balíčků.

 

Zubní ordinace doktora Růžičky ve Štěpánově oznamuje občanům, že od 1. července 2021 ruší středeční ordinační hodiny. Ostatní ordinační hodiny zůstávají beze změny.

 

Paní Kateřina Hlavatá z potravin Štěpík na ulici Horní ve Štěpánově oznamuje občanům, že výborná zmrzlina z Opočna se točí každý den od pondělí do neděle. Ve všední dny od 15 do 18 hodin a v sobotu a neděli od 14 do 18 hodin. Za nepříznivého počasí může být zavřeno – aktuální stav, zda se zmrzlina točí najdete na nově založených facebookových stránkách „Opočenská zmrzlina Štěpánov“.