Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 2. září 2020

Hlášení - středa 2. září 2020Informace MěÚ Štěpánov

 

Od 9. září bude nově probíhat kroužek tanec a pohybové hry s Aďou pro děti od 3 do 7 let. Tancování se bude konat každou středu na baletním sále ve Štěpánově nad Hruškou. Zájemci volejte lektorce Adéle Hájkové na telefonní číslo 608 640 219 nebo se dostavte na informační schůzku 9. září v 15:00 hodin před NS Hrušku. 

 

Zítra ve čtvrtek  od 11:30 – 12:00 u nákupního střediska  Hruška bude soukromá firma z Jižní Moravy prodávat :Brambory k uskladnění za 9,90Kč, cibuli za 12 Kč, broskve, meruňky, hroznové víno, borůvky, maliny, melouny, brokolici, česnek žampióny, hlívu ústřičnou, květák , rajčata , papriky, ředkvičky, kedlubny, kořenovou zeleninu, český  med, čerstvá vejce, bonbony  a čokolády.

Fotbalisté z Moravské Huzové zvou své příznivce na první domácí utkání,které se koná s sobotu 5.9.od 16 hodin kdy hostí mužstvo Hnojice.Tradiční občerstvení a pečené makrely zajištěny.Srdečně zvou huzovští fotbalisté.

 

Hostinec na Hutích Vás zve v neděli 6. září od 15 hodin na Rozloučení s prázdninami za účasti POPOVÉ ŠKOLY Dětského domova v Olomouci. K občerstvení Vám připravíme lahodně pečené makrely a delikátně vyuzená žebra. Akce se uskuteční jen za příznivého počasí.

 

Tělovýchovná jednota Štěpánov, oddíl kopané Vás zve na sobotní zápasy svých mužstev. Od 10.00h hostí mladší žáci mužstvo z Moravského Berouna a od 13.30h naši starší žáci přivítají soupeře z Černovíra a v 16.00h naši muži vyzvou soupeře z Doloplaz. Doufáme, že si nejdete čas a přijdete povzbudit naši mládež i naše muže. Samozřejmě občerstvení je opět připraveno v bohatém sortimentu. Těšíme se na Vaši účast.

 

Knihovna Štěpánov oznamuje, že ve čtvrtek 3. 9. a  ve čtvrtek 10. 9. bude uzavřena.

 

VHS Sitka oznamuje občanům Štěpánova, že ve dnech od 1. do 4. září a ještě i v pondělí 7. září bude provádět odečty vodoměrů. Stavy vodoměrů je možné hlásit i elektronicky na webových stránkách VHS Sitka.

 

MěÚ Štěpánov oznamuje, že ve středu 9. září od 16,00 hodin v jídelně Základní školy ve Štěpánově proběhne veřejné projednání návrhu Změny č. 1 Územního plánu Štěpánov. Dokumenty jsou k nahlédnutí do 16. září v úředních hodinách na Městském úřadu Štěpánov a také způsobem umožňující dálkový přístup na webových stránkách města v záložce „Radnice“ v sekci „Územní plán pod názvem „Návrh Změny č. 1 Územního plánu Štěpánov – veřejné projednávání“.

 

Dětský bazárek Štěpánov podzim/zima 2020. V sobotu 19. září od 10 do 16 hodin v areálu chovatelů na ulici Sokolské. V nabídce bude především podzimní a zimní zboží, ale také hračky, knížky, sportovní potřeby a jiné. Příjem zboží proběhne v pátek 18. 9. od 15 do 17:30 hodin a výdej zboží v neděli 20. září od 10 do 11 hodin. Kontakt pro přihlášení je na Petru Vrbkovou na telefonu 608 612 385 nebo na mailu vrbkovapetra@seznam.cz.

 

Ministerstvo zdravotnictví nařizuje k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 toto mimořádné opatření: „Všem osobám se s účinností od 1. září do odvolání tohoto mimořádného opatření zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest a to ve vnitřních prostorech úřadů, prostorech určených pro zdravotní a sociální služby a v prostředcích veřejné dopravy.

 

Od 7. září zahajuje oddíl Zdraví Štěpánov  pravidelné cvičení v tělocvičně Základní školy ve Štěpánově.

Pondělí -  18,30 - 19,30   protahovací, uvolňovací a relaxační cvičení - Jana

Středa   -  18,30 - 19,30    zdravotní a lehce posilovací cvičení - Jana

                 19,30 - 20,30     posilování a formování těla - Katka

S sebou si prosím vezměte - ručník na podložku, vhodnou obuv na cvičení , pití a hlavně chuť do cvičení. Moc se na vás těší cvičitelky.