Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 21. 10. 2020

Hlášení - středa 21. 10. 2020Informace MěÚ Štěpánov

 

Zítra ve čtvrtek  od 11:30 – 11:50 u nákupního střediska  Hruška bude soukromá firma z Jižní Moravy prodávat brambory k uskladnění, cibuli za 12Kč, česnek, jablka, hroznové víno, hrušky, švestky, zelí, brokolici, žampióny, křen, květák , rajčata , kapustu, papriky, okurky, český  med, vejce a bonbony. Přijímají také objednávky na krouhané zelí. Nově jsou v nabídce ovocná vína.

 

Lékárna Štěpánov oznamuje, že po dobu platnosti mimořádného opatření týkajícího se uzavření ZŠ a povinné distanční výuky dětí je nucena upravit pracovní dobu následujícím způsobem: každý den (Po-Pá) je otevřeno od 8 hodin do 14.30, s výjimkou úterý 27. října, kdy otevřeno jen do 14 hodin a 15 minut. Pevně doufáme, že se to bude týkat pouze následujících dvou týdnů. Okamžitě po uvolnění opatření se budeme vracet k původní pracovní době.

 

VHS SITKA, s.r.o. oznamuje, že dne 4. listopadu v době od 8 do 14 hodin bude z důvodu připojení nově budovaného  věžového vodojemu Moravská Huzová přerušena dodávka pitné vody. Po dobu odstávky bude zajištěno náhradní zásobování pitnou vodou pomocí přistavených cisteren. Odstávka se dotkne Štěpánova a všech jeho místních částí, dále Liboše a Krnova. Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.

 

Ve středu 18. listopadu od 15 do 17 hodin bude k dispozici na městském úřadě ve Štěpánově občanům právník Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Bezplatné poradenství poskytne v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.

 

Obec Liboš oznamuje občanům, že se v sobotu 24. října od 9 hodin uskuteční Sběr železného šrotu. Tak jako každý rok sběr provedou hasiči JSDH Liboš. Všem občanům předem děkují.