Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 24.11.2021

Hlášení - středa 24.11.2021Informace MěÚ Štěpánov

 

Tajemník Městského úřadu Štěpánov vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa - referent majetko-správního odboru a dále tajemník Městského úřadu Štěpánov vyhlašuje veřejnou výzvu na obsazení pracovního místa - zaměstnanec údržby města. Bližší informace naleznete na úřední desce města Štěpánov.

 

Město Štěpánov, Kruh přátel hudby, pořádá ve spolupráci s nadací Český hudební fond v koncertním sále ZUŠ ve Štěpánově v sobotu 4. prosince ve 14 hodin koncert v podání Adama Klánského špičkového českého violoncellistu a Ivana Klánského finalistu prestižní Chopinovy mezinárodní klavírní soutěže ve Varšavě.

 

Kavalíři Štěpánov ve spolupráci s restaurací Sokolovna a za podpory města Štěpánov pořádají v sobotu 4. prosince Mikulášské setkání u terče. Celé sobotní odpoledne a večer bude patřit šipkám, dobré zábavě, lahodným nápojům, chutnému jídlu a příjemné hudební produkci. Dominantou tohoto setkání bude tradiční šipkařský turnaj O trofej starosty města. Turnaj je připraven opravdu pro každého není potřeba vlastnit žádnou licenci ani být někde registrován. Pokud nemáte vlastní šipky, budou po celou dobu setkání k dispozici zdarma k zapůjčení. Bližší informace a případné přihlášení do turnaje je možné na telefonech 735 157 375 nebo 603 244 784. Všechny Vás holky, kluky, malé i velké, mladé i zkušené srdečně zveme v sobotu 4. prosince do restaurace Sokolovna, začínáme ve 14 hodin a těšíme se na Vás.

 

Oznamujeme občanům, že se ruší slavnostní rozsvícení vánočního stromečku v Moravské Huzové.  

 

 

 

Kulturní komise obce Liboš vás srdečně zve v sobotu 27. listopadu od 17 hodin na tradiční rozsvícení vánočního stromečku.

 

TJ Štěpánov pořádá v sobotu dne 27. listopadu od 16:00 hodin na hřišti za Sokolovnou rozsvícení fotbalového stromečku. Bude pro Vás připraveno bohaté občerstvení, skvělý punč, Ježíškova pošta, kreativní dílnička a jiné. To vše si můžete vychutnat za tónů vánočních koled v našem vyhřívaném stanu. Všechny zúčastněné prosíme o dodržování proti pandemických opatření roušky, rozestupy a dezinfekce. Těší se na Vás nadšenci z TJ

 

Prodejna COOP Štěpánov na sídlišti hledá zaměstnance na hlavní pracovní poměr, na pozici zástupce vedoucí. Bližší informace na telefonu 725 903 604.

 

Před NS Hruška byl nalezen vozík. Bližší informace na městském úřadě Štěpánov nebo na telefonu 725 720 048.

 

Upozorňujeme občany na změnu v otevírací doby Sběrného dvora Štěpánov. Nově bude otevřeno v pondělí a středu od 14:00 h do 17:30 h a v sobotu od 8:00 h do 11:30 h.

 

Letos poslední možnost využít bezplatné poradenství právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný budete mít ve středu 15. prosince od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov. Na schůzku k právníkovi je nutné se objednat osobně na městském úřadě nebo na telefonu 585 386 482.