Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 26. 05. 2021

Hlášení - středa 26. 05. 2021Informace MěÚ Štěpánov

 

Ve čtvrtek od 11:30 – 11:50 u nákupního střediska Hruška bude firma z Jižní Moravy prodávat: brambory za 9 Kč, cibuli za 12 Kč, čerstvý česnek, kořenovou zeleninu, květák, rajčata, okurky, kedlubny, žampiony, jablka, hrušky, citrusy, jahody, borůvky a jiné ovoce a zeleninu dle aktuální nabídky. Dále jsou v nabídce fazole Becok, český  med, vejce, ovocná vína, sirupy, bonbóny a čokolády.

 

Tělovýchovná jednota Štěpánov vás zve v sobotu 29. května do areálu za Sokolovnou. Kromě fotbalových zápasů od 14h a zábavy pro děti, se můžete po 18h rozloučit s "Covidovou čarodejnicí", pro kterou je připravena pěkná hranice. Než vzplane, můžete ochutnat nabídku z našeho stánku. A to makrely, něco z udírny, alko i nealko pivečko a možná i něco z grilu. Dobře se nalaďte a přijďte se pobavit. Těší se na Vás fotbalisti a volejbalisti TJ Štěpánov.

 

Studénka drůbež nabízí k prodeji kuřice různých barev, kohouty, krůty bíle a bronzové, kačeny, husy, husokačeny, krmné směsi a vitamíny. Prodej se uskuteční ve čtvrtek 27. května. V Moravské Huzové to bude od 12:00 do 12:15 u potravin, ve Štěpánově od 12:15 do 12:30 u restaurace Sokolovna, v Benátkách od 12:30 do 12:45 u rybníka a v Březcích od 12:45 do 13:00 u zámečku (u kontejnerů). Po telefonické domluvě je možný i prodej v místě Studénka. Telefon je 720 355 216.

 

Top drogerie Štěpánov nabízí prací prášek Ariel - 63 pracích dávek za akční cenu 210 Kč. Dále si u nás můžete vybrat ze širokého sortimentu papírenského zboží nebo potřeb pro zahrádkáře. Budeme rádi, když využijete služeb zásilkovny. Zásilkovna je tu pro vás a slouží pro doručování a odeslání balíčků.

 

Zubní ordinace doktora Růžičky ve Štěpánově oznamuje občanům, že od 1. července 2021 ruší středeční ordinační hodiny. Ostatní ordinační hodiny zůstávají beze změny.

 

Paní Kateřina Hlavatá z potravin Štěpík na ulici Horní ve Štěpánově oznamuje občanům, že výborná zmrzlina z Opočna se točí každý den od pondělí do neděle. Ve všední dny od 15 do 18 hodin a v sobotu a neděli od 14 do 18 hodin. Za nepříznivého počasí může být zavřeno – aktuální stav, zda se zmrzlina točí najdete na nově založených facebookových stránkách „Opočenská zmrzlina Štěpánov“.   

 

Společnost Miele technika v Uničově přijme nové kolegyně a kolegy na pozice montážních dělníků. Nabízí náborový bonus 20.000,- Kč. Zájemci o práci jsou vítáni na nezávazné exkurzi každé úterý v 15 hodin na Šumperské ulici v Uničově. Více informací najdete na facebooku Miele technika Uničov nebo na webu www.karieravmiele.cz.

 

 

Firma Havelka uhelné sklady oznamuje, že probíhá akce jarní slevy uhlí s pásem a dopravou zdarma. Ke každé dodávce uhlí nebo briket obdržíte los Havelka UHLOTERIE. Každý los je výherní a jedinečný, obsahuje různé výše výher, včetně 100% slevy a topíte zadarmo. Vždy vyhrajete a výši výhry víte okamžitě. Objednávejte u firmy Havelka na telefonním čísle 602 489 489.

 

Firma BIOMAC s.r.o. (čteno BIOMAK) nabízí občanům této obce možnost zakoupení dřevěných pelet určených ke spalování v automatických kotlích na uhlí. Aktuálně nabízíme dřevěné pelety za cenu uhlí s dopravou zdarma. Více informací o ekologickém vytápění bez špíny a uhelného prachu na telefonu 605 232 477.

 

Základní umělecká škola „Žerotín“, pobočka Štěpánov pořádá na školní rok 2021/2022 zápis pro žáky od pěti let. Termíny konání přijímací zkoušky jsou 20., 26. a 27. května vždy od 14 do 17 hodin. Vážení rodiče, milé děti, pokud máte zájem, prvním Vašim krokem bude vyplnit přihlášku na našich webových stránkách www.zus-zerotin.cz. Telefon k nám je 585 224 404. Těšíme se na Vás.