Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 26.července 2023

Hlášení - středa 26.července 2023    Informace MěÚ Štěpánov

 

Upozorňujeme občany, že pracoviště matriky a ohlašovny (evidence obyvatel) bude v pondělí 31. července dopoledne uzavřeno.

 

Ve čtvrtek od 12:10 do 12:30 u nákupního střediska Hruška bude firma z Jižní Moravy prodávat: nové brambory za 19 Kč, okurky nakládačky za 35 Kč, slovenské meruňky, jahody, cibuli, česnek, borůvky lesní i zahradní, zelí, květák, kapustu,  rajčata, papriky, okurky a další ovoce a zeleninu dle aktuální nabídky, fazole, med, ovocná vína, nakládanou zeleninu, bonbóny a čokolády. Firma bude také přijímat objednávky na  okurky nakládačky.

 

Fotbalisti TJ Štěpánov vás zvou na další přípravné utkání, které se uskuteční v úterý 1. srpna od 17.30 na hřišti za sokolovnou. Soupeřem bude tým SK Chválkovice, účastník 1A třídy. 

 

Zveme Vás na vystoupení hudební skupiny LIFBand, které se uskuteční v sobotu 29. července od 20.00 v hostinci Sokolovna. Vstupné je 100 Kč.

 

Vážení spoluobčané, chtěli bychom Vás touto cestou informovat, že z důvodu probíhající výstavby chodníků ve městě Štěpánov dojde ve čtvrtek a v pátek 27. a 28. července k přechodu na úplnou uzavírku v ulici ul. Dolní, u Salvie. Uvedeným úsekem nebude umožněn průjezd ani spojům dotčených linek autobusové dopravy a ty budou vedeny po objízdných trasách. Zastávky Štěpánov, u Salvie a Štěpánov, Březecká nebudou obsluhovány a to bez náhrady.

 

Kamenictví Louha, které působí na trhu již 13 let, nabízí své služby pro naše občany. Ve čtvrtek 27. července a ve čtvrtek 3. srpna bude přijímat objednávky na místním hřbitově. Objevte kouzlo kvalitního kamene a velký výběr žuly z celého světa. Kromě výroby a restaurování hrobů, umí také grilovací kameny, kuchyňské desky a další. Kontaktní osobou je pan Jakub Píša na telefonu 777 070 907.  

 

Sbor dobrovolných hasičů Stádlo Vás v sobotu 29. července srdečně zve na Oslavy 60. výročí založení sboru. Centrum oslav bude ve Stádle na hřišti a bohatý program bude zahájen ve 13:30 slavnostním průvodem. Těšit se můžete na spoustu muziky, zábavy a soutěží. Dobré občerstvení bude zajištěno. Těšíme se na Vás.

 

Také v srpnu budete mít možnost využít zdarma služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Na schůzku s právníkem je nutné se objednat na telefonu 585 386 482. Nejbližší právní poradenství se uskuteční ve středu 9. srpna od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.

V pátek 28. července Vás zveme na promítání letního kina Štěpánov. V letní podvečer Vám na areálu chovatelů ve Štěpánově namíchá dokonalý komediální drink nová česká veselohra Život pro samouky. Vstupné je dobrovolné, projekce filmu začne ihned po setmění. Nenechte si ujít tuto dechberoucí jízdu světem randění a seznamování. Areál a občerstvení budou otevřeny od 19:30 hodin, těšíme se na Vás. V případě nepříznivého počasí se projekce přesune do místního kina.