Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 28. 07. 2021

Hlášení - středa 28. 07. 2021Informace MěÚ Štěpánov

 

Dětská lékařka, MUDr. Gastová oznamuje, že nebude ve čtvrtek 29. července ordinovat. V pátek 30. července bude ordinovat od 12 do 14 hodin.

 

Knihovna Štěpánov oznamuje čtenářům, že v pondělí 2. srpna bude z provozních důvodů. Případné změny sledujte na webu knihovny.

 

Zubní lékař MDDr. Růžička oznamuje, že ve dnech 2.8. až 13.8. nebude ordinovat. Akutní pacienty ošetří pohotovostní služba v Olomouci.

 

Ve čtvrtek od 12:20 – 12:40 u nákupního střediska Hruška bude firma z Jižní Moravy prodávat: broskve, borůvky, maliny, okurky nakládačky, brambory za 13 Kč, cibuli ,česnek, nové zelí, květák, rajčata, okurky, žampiony, jablka, slovenské meruňku a jiné ovoce a zeleninu dle aktuální nabídky, fazole Becok 135 Kč /kg, český  med, vejce, ovocná vína, sirupy, bonbóny a čokolády.

 

MŠ Moravská Huzová příjme učitelku na 0,37 úvazku. Další informace obdržíte u ředitelky MŠ na telefonním čísle 739 300 006. Své životopisy s kontaktem můžete zasílat na adresu MŠ - Moravské Huzová č.p. 60, popřípadě na e-mail info@skolkahuzova.cz.

 

Vážení spoluobčané, chtěli bychom Vás touto cestou požádat o provedení úklidu chodníků a krajnic kolem Vašich domů, vrat a plotů, abychom to měli na Hody hezké, tak jako tomu bývalo každý rok. Hromádky, které při úklidu vzniknou můžete nechat ležet u krajnice, zajistíme jejich odvoz. Těm, kterým se podaří a bude v jejich silách očistit okolí svého domu a zahrádky, děkujeme za pomoc a spolupráci.

 

Fotbalisté z Moravské Huzové Vás zvou v sobotu 31. července od 13 hodin na Dětské odpoledne spojené se zábavnými soutěžemi, výstavou vojenské techniky, hasičskou pěnou, tombolou pro děti i dospělé, malováním na obličej a s dalšími atrakcemi. Večer Vás čeká posezení s hudbou. Občerstvení zajištěno, včetně udírny a pečených makrel. Srdečně se na Vás těší huzovští fotbalisté a jejich příznivci.

 

Oznamujeme občanům a všem návštěvníkům štěpánovských hodových slavností, že stánkový prodej a kolotoče budou v provozu, tak jak jsme zvyklí od sobotního dopoledne po celý víkend.

 

 

TJ Štěpánov zve všechny fanoušky kopané v sobotu 31. července na hřiště za Sokolovnou. Od 10 hodin zde změří své síly fotbaloví veteráni Štěpánova se stejně mladými hráči z Hodolan. Podmínkou vstupu do utkání je věk minimálně 50 let. Občerstvení bude zajištěno, těší se na vás fotbalisté TJ Štěpánov.

 

Výstaviště Flora Olomouc Vás zve na letní etapu výstavy Flora Olomouc. Akce se koná od 19. do 22. srpna na olomouckém Výstavišti Flora. Připravena bude ohromující květinová expozice a bohatý doprovodný program. Aktuální informace najdete na webu www.flora-ol.cz.

 

Také v srpnu budete mít možnost využít služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Na schůzku s právníkem je nutné se objednat na telefonu 585 386 482. Nejbližší bezplatné poradenství se uskuteční ve středu 4. srpna od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.  

 

Rádi bychom vás pozvali na charitativní cyklojízdu Na kole dětem Ze Štěpánova po Hané. Start bude 31. 7. 2021 v 9:30 hodin od sokolovny. Souběžně bude za sokolovnou probíhat sportovně kulturní den. Vystoupí Michal Nesvadba, Železný Zekon, folklórní soubor Hanačka, Acoustic Lumen a další. Můžete se těšit na spoustu her a soutěží. Vstupné zdarma. Výtěžek z této akce bude věnován Nadačnímu fondu Na kole dětem na podporu onkologicky nemocných dětí. Těší se na Vás pořadatelé!