Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 29.6.2022

Hlášení - středa 29.6.2022Informace MěÚ Štěpánov

 

Firma Nikol drůbež bude v pondělí 4. července v Moravské Huzové od 12:15 u potravin ,ve Štěpánově od 12:30 u restaurace Sokolovna, v Benátkách od 12:45 u rybníka a v Březcích od 13:00 - 13:15 u zámečku (kontejneru) nabízet k prodeji kuřice před snáškou, káčata, husokáčata, housata, roční slepice, chovné kohouty, jatečné kohouty, krmné směsi a vitamíny.

 

MUDr. Tóthová oznamuje občanům, že ve dnech od 4. do 8. července neordinuje. Zastupuje MUDr. Folprecht ve svých ordinačních hodinách.

 

Knihovna Štěpánov oznamuje čtenářům, že ve čtvrtek 30. června a ve čtvrtek 7. července bude z provozních důvodů uzavřena. Bližší informace a případné změny naleznete na webu knihovny.

 

Poslední školní den zveme všechny malé i velké diváky do kina ve Štěpánově. Promítneme dobrodružný animovaný film Tlapková patrola ve filmu. Děti, které nám přinesou ukázat hezké vysvědčení, dostanou sladkou odměnu. Podotýkáme, že pro nás je každé vysvědčení krásné! ???? Počítá se i vysvědčení ze školky! Projekce začíná v 17 hodin, občerstvení máme připraveno! Vstupné pro děti je 50,- Kč a pro dospělé 80,- Kč. Všichni jste srdečně zváni.  

 

Oznamujeme občanům, že MUDr. Anna Polzerová nebude v pondělí, dne 4. července ordinovat. V případě nutnosti zastupuje dětské oddělení Šternberk.

 

V pátek 1. července se od 20.00 v areálu fotbalového hřiště ve Štěpánově uskuteční taneční zábava s kapelou Motors. Vstupné do 20.00 ZDARMA, od 20.00 za 100,- Kč.