Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 30.03.2022

Hlášení - středa 30.03.2022Informace MěÚ Štěpánov

 

Vážení občané zveme Vás „Na slovíčko“. Na slovíčko se studenty architektury z VÚT v Brně. Setkání a možnost podebatovat nad dalším rozvojem našeho města se uskuteční v pátek 1. dubna od 13 do 18 hodin u restaurace Sokolovna.

 

Zítra ve čtvrtek od 11:30 do 12:00 u nákupního střediska Hruška bude firma z Jižní Moravy prodávat: brambory, cibuli, česnek, sadbové brambory, jablka, hrušky, květák, žampiony, hlívu, jahody  a jiné čerstvé ovoce a zeleninu dle aktuální nabídky, fazole Becok, český med, vejce, ovocná vína, maďarské speciality, nakládané sýry, sirupy, bonbóny a čokolády.

 

Dětská lékařka, MUDr. Gastová oznamuje občanům, že nebude v pátek 1. dubna ordinovat. V případě nutnosti zastupuje pohotovostní služba Šternberk.

 

Březecká děvčata oznamují, že v neděli 3. dubna proběhne již tradičně v Březcích akce na přivítání jara s názvem Jedlička. Sraz děvčat je v 9 hodin na autobusové zastávce v Březcích s nazdobenou jedličkou. V případě účasti nebo dotazů k výrobě jedličky kontaktujte Janu Weinlichovou na telefonním čísle 603 384 173 nebo osobně na adrese Březce č.p. 788.

 

Fotbalisté TJ Štěpánov Vás všechny zvou na první jarní utkání s mužstvem Mladějovic. Zápas se uskuteční v sobotu 2. dubna od 15:30 hodin na hřišti TJ Štěpánov. Občerstvení v našem stánku bude připraveno. Přijďte se podívat jak jsou naši borci po zimní přestávce připraveni a také něco dobrého ochutnat. Těšíme se na Vás, fotbalisté TJ Štěpánov.

 

Další možnost využít bezplatné poradenství právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný budete mít ve středu 20. dubna od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov. Na schůzku k právníkovi je nutné se objednat na telefonu 585 386 482.

 

Na pokladně městského úřadu si můžete již nyní zakoupit vstupenky na zábavnou talkshow se známým českých hercem Pavlem Zedníčkem. V kině ve Štěpánově se na Vás s Pavlem Zedníčkem těšíme  v neděli 3. dubna 2022 od 15 hodin!

 

Klub seniorů Štěpánov Vás srdečně zve na Velikonoční výstavu, která se bude konat od pátku 8. do pondělí 11. dubna od 9 do 17 hodin a v pondělí pouze dopoledne od 9 do 12 hodin. Výstava se uskuteční v areálu chovatelů ve Štěpánově. Děti si budou moci vyzkoušet svoji kreativní zručnost a výrobek si odnést domů. Těšíme se na Vás, senioři z KS Štěpánov.