Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 31.8.2022

Hlášení - středa 31.8.2022Informace MěÚ Štěpánov

 

Vážení občané, využijte možnost setkat se s poslancem Parlamentu české republiky panem Karlem Smetanou. Pan poslanec přijede do naší obce v pondělí pátého září a v sále kina uspořádá veřejnou debatu s občany s názvem “Přijďte mi to říct“. Budete mít možnost vyjádřit svoje názory a připomínky, vznést svoje dotazy. Přijďte sdělit panu poslanci svoje problémy, názory a inspiraci pro celostátní i komunální politiku. Jen tak můžeme my „obyčejní občané“ něco změnit! Veřejná beseda s poslancem Karlem Smetanou začíná v sále našeho kina v 17 hodin v pondělí 5. září.

 

Město Štěpánov, Kruh přátel hudby, ve spolupráci s nadací Český hudební fond, v koncertním sále ZUŠ, Nádražní 5, Štěpánov v sobotu 3. září v 19 hodin pořádá koncert – Ivan Ženatý – housle, Petr Jiříkovský – klavír. Všichni jste srdečně zváni.

 

 

MUDr. David Folprecht oznamuje pacientům, že do 2. září nebude ordinovat. V naléhavých případech jej zastupuje MUDr. Jitka Tóthová ve svých ordinačních hodinách.

 

Pro sportovní nadšence tu máme informaci o turnaji v nohejbale. V sobotu 3. září se v Liboši na víceúčelovém hřišti u rybníka „Jílkov“ uskuteční 3. ročník nohejbalového turnaje O pohár Liboše 2022. Přihlášky do turnaje je možné realizovat na telefonním čísle 776 171 274. Prezentace začíná od 8 hodin, turnaj startuje po rozlosování o hodinu později. Občerstvení zajištěno. Těšíme se na vás.

 

Omlouváme se občanům ulic, které se obsluhují malým svozovým autem, že jim dnes nebyl vyvezen komunální odpad. Vozidlo má poruchu a je mimo provoz. Komunální odpad z těchto ulic se bude svážet zítra, ale velkým vozem, tedy je potřeba popelnice vychystat k hlavním cestám. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.

 

Na pokladně městského úřadu jsou v předprodeji vstupenky na recitál Jitky Molavcové, který se uskuteční ve čtvrtek 08. září od 18 hodin v kostele svaté Barbory ve Štěpánově. Cena vstupenky je 120 Kč a kapacita je omezená. Dále je možné zakoupit vstupenky na talkshow Úsměvy Josefa Dvořáka, na kterou zveme do kina ve Štěpánově v sobotu 15. října 2022 od 18 hodin.

 

Upozorňujeme občany, že vzhledem  k dopravní nehodě nebude dnes v noci fungovat veřejné osvětlení ve čtvrti novoveské. Děkujeme za pochopení.

 

Sport pro všechny Zdraví zve všechny na cvičení, které bude probíhat v tělocvičně Základní školy Štěpánov pravidelně každé pondělí a středu. V pondělí od 18:30 – 19:30 se můžete těšit na relaxační cvičení a následnou meditaci, 19:30 – 20:30 posilování vlastní vahou těla, ve středu od 18:30 zdravotní cvičení s holemi, overbaly, gymbaly, donuty, 19:30 – 20:30 posilování celého těla s pomůckami. Na cvičení s sebou je vhodné si vzít pití, ručník a vhodnou obuv. Dále upozorňujeme na cvičení taneční skupiny ŠtěpDance, která cvičí pravidelně vždy ve čtvrtek od 17:00 – 19:30 také v Základní škole Štěpánov. Toto cvičení bude zahájeno ve čtvrtek 8. září. Taneční skupina přijímá nové členy ve věku od 6 - 16 let.

 

V pátek 2. září od 20:00 v areálu fotbalového hřiště se uskuteční taneční zábava s kapelou Motors. Vstupné do 20:00 ZDARMA, od 20:00 za 100 Kč.