Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 4. 11. 2020

Hlášení - středa 4. 11. 2020Informace MěÚ Štěpánov

 

Ve středu 18. listopadu od 15 do 17 hodin bude k dispozici na městském úřadě ve Štěpánově občanům právník Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Bezplatné poradenství poskytne v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.

 

Z důvodu vládních nařízení a prodloužení nouzového stavu je knihovna ve Štěpánově až do 20. listopadu (včetně) uzavřena.

 

Zítra ve čtvrtek  od 12:20 – 12:40 u NS Hruška bude soukromá firma z Jižní Moravy prodávat :Brambory k uskladnění, cibuli za 12Kč, česnek, jablka, hroznové víno, hrušky, mandarinky, zelí, brokolici, žampióny, křen, květák , rajčata , kapustu, papriky, okurky, český  med, vejce a bonbony. Firma také přijímá objednávky na krouhané zelí a v nabídce má i ovocná vína.

 

Oznamujeme občanům, že Benzínka BEN-PE v Dolní ulici ukončila svoji činnost. Po ukončení vládních protiepidemických opatření bude prodejna BEN-PE otevřena od 10 do 16 hodin pro možnost výměny plynových bomb, dále bude zajišťovat čištění peří, prodávat papuče a doprodávat oleje. V současné době jsou veškeré obchody (s výjimkami) nařízením vlády uzavřeny.