Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 4. května 2022

Hlášení - středa 4. května 2022Informace MěÚ Štěpánov

 

Šipkařský tým Kavalíři Štěpánov a restaurace Sokolovna za podpory města Štěpánov pořádají Májový turnaj v šipkách. Turnaj se uskuteční v sobotu 14. května od 14 hodin, prezentace do turnaje začíná o hodinu dříve, tedy ve 13 hodin. Turnaje se mohou zúčastnit jak registrovaní, tak neregistrovaní hráči, turnaj je koncipován opravdu pro každého. Pro účastníky ceny a dobré občerstvení je připraveno. Bližší informace přímo na místě turnaje, tedy v restauraci Sokolovna nebo na telefonním čísle 605 028 136.

 

V Březcích na silnici u staré pískovny byly nalezeny svazky klíčů. Bližší informace na podatelně městského úřadu Štěpánov.

 

Další možnost využít bezplatné poradenství právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný budete mít ve středu 18. května od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov. Na schůzku k právníkovi je nutné se objednat na telefonu 585 386 482.

 

Srdečně zveme na koncert ke 100. výročí založení kina ve Štěpánově nazvaný Nesmrtelné melodie stříbrného plátna. V neděli 8. května 2022 od 18 hodin v kostele sv. Barbory ve Štěpánově. Účinkují Radana Večtomova (housle) a Stanislav Gallin (klavír). Vstupné dobrovolné.

 

Fotbalisté z Moravské Huzová zvou na domácí mistrovské utkání, které se uskuteční v sobotu 7. května od 16.hodin. V domácím prostředí hostíme celek TJ Mladějovice. Tradiční občerstvení a pečené makrely budou zajištěny. Srdečně zvou huzovští fotbalisté.