Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 5. ledna 2022

Hlášení - středa 5. ledna 2022Informace MěÚ Štěpánov

 

Tříkrálová sbírka pořádaná Charitou ČR proběhne Štěpánově v sobotu 8. ledna. Skupinky koledníků poznáte podle pokladničky označené logem „CHARITA“. Tato pokladnička je zapečetěná Městským úřadem Štěpánov. Za všechny, kterým Váš dar do Tříkrálové sbírky pomůže, předem děkujeme!

 

Ordinace MUDr. Tóthové nabízí svým pacientům spolupráci při očkování posilující dávkou proti Covidu 19. Až obdržíte SMS zprávu o možnosti očkovat se posilující  dávkou, v případě vašeho zájmu se neváhejte obrátit na naši ordinaci. A to buď telefonicky nebo sms zprávou, my se Vám obratem ozveme a nabídneme termín očkování.

 

Firma ČMBA přijme uklízečku kancelářských prostor v Bohuňovicích na zkrácený úvazek 4 hodiny denně (pondělí až pátek). Mzda je 120 Kč na hodinu. Měsíčně 10.500 Kč. Místo je vyhrazeno pro OZP. Kontakt paní Kutrová Milada, telefon 776 063 599.

 

Před prodejnou Hruška ve Štěpánově byla nalezena peněženka, bližší informace na Městském úřadě Štěpánov.

 

Oznamujeme občanům, že na podatelně MěÚ je k prodeji nástěnný kalendář na motiv MĚSTO ŠTĚPÁNOV NA HISTORICKÝCH MAPÁCH. Kalendář se prodává za 150 Kč.

 

V předprodeji na pokladně městského úřadu si můžete zakoupit vstupenky na humornou talkshow herečky Dany Morávkové, která se uskuteční v kině ve Štěpánově v neděli 23. 1. 2022 ve 14:30 hodin.

 

Město Štěpánov, Kruh přátel hudby, pořádá ve spolupráci s nadací Český hudební fond v koncertním sále ZUŠ ve Štěpánově v pátek 7. ledna od 19 hodin Géniové světové hudby v klavírních proměnách. Můžete se těšit na nevšední večer a prvotřídní klavírní hru v podání klavírního virtuosa, skladatele a improvizátora Jiřího Pazoura.

 

Tuto neděli, 9. ledna zveme diváky všech věkových kategorií na promítání animované rodinné dobrodružné komedie Croodsovi: Nový věk. Promítání začíná od 15 hodin a vstupné je 50 Kč pro děti a 80 Kč pro dospělé. Těšíme se na vaši návštěvu.