Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 5.10.2022

Hlášení - středa 5.10.2022Informace MěÚ Štěpánov

 

V tomto roce předposlední možnost využít bezplatné poradenství právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný budete mít ve středu 2. listopadu od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov. Na schůzku k právníkovi je nutné se objednat na telefonu 585 386 482.

 

V pondělí 10. října zveme do kina ve Štěpánově na promítání filmového klubu. Od 19 hodin nabídneme australský dokumentární film ŘEKA. Snímek vás zavede na cestu prostorem a časem, pokrývá šest světadílů a prostřednictvím nejmodernějších filmařských prostředků vám představí řeky z perspektiv, jaké jste dosud neviděli.

 

Fotbalisté z Moravské Huzové zvou své příznivce na další domácí zápas, který se koná v sobotu  8. října od 15 hodin.  Těšit se můžete na mužstvo TJ Mladějovice. Pečené makrely a další tradiční občerstvení je zajištěno. Srdečně zvou huzovští fotbalisté.

 

Upozorňujeme občany, že si mohou na podatelně MěÚ zakoupit vstupenky na talkshow Úsměvy Josefa Dvořáka, který vystoupí ve Štěpánově v místním kině v sobotu 15. října od 18 hodin.