Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 8. února

Hlášení - středa 8. únoraInformace MěÚ Štěpánov

 

Starosta města svolává na čtvrtek 16. února od 17 hodin do prostor místního kina 4. veřejné zasedání Zastupitelstva města Štěpánov.

 

Rodiny Válkova a Kouřilova děkují všem, kteří se včera přišli naposledy rozloučit s panem Radomírem Kouřilem do obřadní síně městského hřbitova ve Šternberku a také těm, kteří projevili upřímnou soustrast tichou vzpomínkou.

 

Hanácký skanzen v Příkazích Vás zve na Hanácké masopust, který se bude konat tuto sobotu 11.2. od 10:00 – 16:00. Můžete se těšit na tradiční masopustní průvod, vystoupení Nákelanky a zabijačkové hody. Zabijačkové výrobky možno nakoupit sebou domů. Masky mají vstup zdarma. Těší se na Vás pořadatelé. 

 

Základní škola štěpánov a Nadační fond ZŠ Štěpánov vás zvou na tradiční Školní ples, který se bude konat 17. února 2023 od 20:00 v sále sokolovny ve Štěpánově. Vstupenky a místenky si můžete koupit či objednat ve škole u zástupkyně ředitelky Petry Novákové.

 

 

Také v letošním roce máte možnost využít zdarma služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Na schůzku s právníkem je nutné se objednat na telefonu 585 386 482. Nejbližší právní poradenství se uskuteční ve středu 22. února od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.

 

V sobotu 11. února od 16 hodin zveme do kina ve Štěpánově všechny malé i velké diváky na animovaný film Cesta do Tvojzemí. Od 18 hodin se v kině uskuteční valentýnský večer spojený s projekcí nové české komedie s Evou Holubovou a Jaroslavem Duškem v hlavních rolích Přání k narozeninám.

 

Ve čtvrtek 9. února Vás zveme na přednášku s besedou s paní bylinkářkou Dagmar Langovou na téma ochrany ledvin, překyselení organismu a stravy. Setkání začne v 18 hodin a vstupné je 30 korun.

 

V Krnově se  zaběhl malý černý knírač – pes slyšící na jméno „KIMI“, v případě jakýchkoliv informací volejte prosím     městskou polici Štěpánov telefon 602 544 060 nebo majiteli psa panu Vendelínu Pitákovi na telefon 773 119 090.

 

Pila Lombard nabízí proschlé palivové smrkové dříví za akční cenu 1190,- Kč bez DPH za prostorový sypaný metr. Možnost zajištění dopravy. Pro objednávky prosíme volejte na telefon 774 446 646. Více informací na www.lombard-rezivo.cz.