Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 9. 9. 2020

Hlášení - středa 9. 9. 2020Informace MěÚ Štěpánov

 

Zítra ve čtvrtek  od 11:30 – 11:50 u nákupního střediska  Hruška bude soukromá firma z Jižní Moravy prodávat :Brambory k uskladnění od 8 Kč,cibuli za 12 Kč, broskve, meruňky, hroznové víno, borůvky, maliny, jahody, brokolici, česnek, žampióny, hlívu ústřičnou, květák , rajčata , papriky, okurky,  ředkvičky, kedlubny, kořenovou zeleninu, český  med, čerstvá vejce, bonbony  a čokolády .

 

V sobotu tu máme pozvánku do Chomoutova na soutěž „Chomoutovský GULÁŠFEST. Slavnostní zahájení je od 10:30 hodin. Po celý den bude hrát pro dobrou náladu Pokus band, vstupné je zdarma, o vítězi můžete rozhodnout svými hlasy právě vy, případnou žízeň budeme zahánět pivem Chomout.

 

Městský úřad upozorňuje občany, že pracoviště matriky a ohlašovny bude v pondělí 14. září odpoledne uzavřeno.

 

Důležitá informace pro účastníky pátečního rozloučení s paní Helenou Škodovou, ve včerejším smutečním hlášení byl chybně uveden čas konání pohřbu. Správný termín a tedy hlavně čas obřadu je v pátek 11. září ve 13:30, tak jak je uvedeno na parte. Tímto se za chybu a vzniklé nedorozumění omlouváme.

 

Společnost Miele technika v Uničově přijme nové kolegyně a kolegy na pozice montážních dělníků. Nabízí náborový bonus 20 000 korun pokud nastoupíte do konce října 2020. Zájemci o práci jsou vítáni na nezávazné exkurzi každé úterý v 15.00, nebo mohou přijít rovnou na pohovor, který se koná každý pracovní den v 8.00. Více informací najdete na www.karieravmiele.cz.

 

Soukromá firma ve Štěpánově. Hledá na plný úvazek do jednosměnného provozu přípraváře do kovovýroby. Praxe vítána. Manuálně zručné je možnost zaškolit a zaučit. Bližší informace dostanete na telefonu 602 714 666.

 

SDH Štěpánov pořádá netradičních závody v požárním sportu – III. ročník Štěpánovské štafety. Soutěž bude probíhat v sobotu 19. září od 10 hodin na hřišti ve Štěpánově za Sokolovnou. Letos čeká závodníky o něco obtížnější trať, o napínavé okamžiky tak nebude nouze. Těšit se můžete na dobroty z udírny, pro děti připraveno malé občerstvení a pro dospělé vychlazené pivo. Srdečně Vás všechny zveme a těšíme se na Vaši účast.

 

Na pokladně městského úřadu je možné zakoupit vstupenky na tyto akce: Permanentku na cyklus koncertů Kruhu přátel hudby v sezoně 2020/2021, na koncert Pocta Paganinimu v podání houslového virtuóze Pavla Šporcla, Vstup do Filmového klubu Štěpánov a také vstupenku na Láskyplnou operetu aneb operetu plnou lásky. To vše je možné zakoupit ideálně v úřední dny na pokladně MěÚ Štěpánov.

 

Obec Liboš pořádá v zahradě pohostinství „Za vodó“ v Liboši 20. LIBOŠSKÉ HODY“ V sobotu 12. září od 20 hodin je na programu promítání filmu „Případ mrtvého nebožtíka“. V neděli 13. září se můžete od 14 hodin těšit na pořad Křeslo pro hosta s Vilmou Cibulkovou, od 15 hodiny sousedské posezení s hudbou BERNARDÝNOS a v kapličce se uskuteční mše svatá. Vstupné je zdarma, těšíme se na Vás.

 

MUDr. Jitka Tóthová oznamuje, že  ve dnech 10., 11. a 14. září bude ordinace mimo provoz z důvodu čerpání dovolené.

Zastupovat bude  MUDr. Folprecht ve svých ordinačních hodinách mimo pátku  11. září.

V pátek 11. září se v akutních a neodkladných případech obraťte na urgentní příjem FN Olomouc nebo Nemocnici Šternberk.

Od 1. září došlo ke změně ordinačních hodin a v ordinaci bude pracovat  ještě druhá lékařka MUDr. Lucie Karczubová.

 

"Dětská lékařka MUDr. Helena Gastová žádá všechny pacienty, aby, vzhledem k epidemiologické situaci, se vždy před návštěvou ambulance telefonicky objednali."

 

Tělovýchovná jednota Štěpánov Vás zve na další fotbalovou sobotu. Takže v sobotu 12.9. od 10.00h hostí mladší žáci mužstvo Litovle. Od 12.30h začne turnaj mladších přípravek za účasti Štěpánova, Dolan, Bělkovic a Černovíra. Jde o první vystoupení našich nejmladších hráčů na domácí trávě. A od 16.00h nastoupí naši úspěšní muži proti mužstvu z Jiříkova. Věříme, že si najdete čas sledovat naše mužstva přímo na hřišti, kde bude připraveno bohaté občerstvení v našem stánku. A můžete se podívat i na naše zrenovované šatny, které byly opraveny za přispění Ol. kraje a našeho města. Těšíme se na Vás.

 

Firma TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů bude provádět v našem městě revize kotlů na tuhá paliva, dále revize, kontroly a čistění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol je stanoven na sobotu 19. září. Zájemci se mohou objednat na telefonním čísle 608 748 989.

 

Doubravský Dvůr Vás srdečně zve v sobotu 26. září na „Den otevřených vrat“. Program začíná od 9 hodin a těšit se můžete na děkovnou bohoslužbu, na živou folklorní hudbu, jarmark, ruční výrobu sýrů, prohlídku farmy a mlékárny, domácí zmrzlinu a další výborné jídlo a pití.