Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - úterý 1. září 2020

Hlášení - úterý 1. září 2020Informace MěÚ Štěpánov

Fotbalisté z Moravské Huzové zvou své příznivce na první domácí utkání,které se koná s sobotu 5.9.od 16 hodin kdy hostí mužstvo Hnojice.Tradiční občerstvení a pečené makrely zajištěny.Srdečně zvou huzovští fotbalisté.

 

Hostinec na Hutích Vás zve v neděli 6. září od 15 hodin na Rozloučení s prázdninami za účasti POPOVÉ ŠKOLY Dětského domova v Olomouci. K občerstvení Vám připravíme lahodně pečené makrely a delikátně vyuzená žebra. Akce se uskuteční jen za příznivého počasí.

 

Tělovýchovná jednota Štěpánov, oddíl kopané Vás zve na sobotní zápasy svých mužstev. Od 10.00h hostí mladší žáci mužstvo z Moravského Berouna a od 13.30h naši starší žáci přivítají soupeře z Černovíra a v 16.00h naši muži vyzvou soupeře z Doloplaz. Doufáme, že si nejdete čas a přijdete povzbudit naši mládež i naše muže. Samozřejmě občerstvení je opět připraveno v bohatém sortimentu. Těšíme se na Vaši účast.

 

Knihovna Štěpánov oznamuje, že ve čtvrtek 3. 9. a  ve čtvrtek 10. 9. bude uzavřena.

VHS Sitka oznamuje občanům Štěpánova, že ve dnech od 1. do 4. září a ještě i v pondělí 7. září bude provádět odečty vodoměrů. Stavy vodoměrů je možné hlásit i elektronicky na webových stránkách VHS Sitka.

 

MěÚ Štěpánov oznamuje, že ve středu 9. září od 16,00 hodin v jídelně Základní školy ve Štěpánově proběhne veřejné projednání návrhu Změny č. 1 Územního plánu Štěpánov. Dokumenty jsou k nahlédnutí do 16. září v úředních hodinách na Městském úřadu Štěpánov a také způsobem umožňující dálkový přístup na webových stránkách města v záložce „Radnice“ v sekci „Územní plán pod názvem „Návrh Změny č. 1 Územního plánu Štěpánov – veřejné projednávání“.

 

Dětský bazárek Štěpánov podzim/zima 2020. V sobotu 19. září od 10 do 16 hodin v areálu chovatelů na ulici Sokolské. V nabídce bude především podzimní a zimní zboží, ale také hračky, knížky, sportovní potřeby a jiné. Příjem zboží proběhne v pátek 18. 9. od 15 do 17:30 hodin a výdej zboží v neděli 20. září od 10 do 11 hodin. Kontakt pro přihlášení je na Petru Vrbkovou na telefonu 608 612 385 nebo na mailu vrbkovapetra@seznam.cz.

 

Ministerstvo zdravotnictví nařizuje k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 toto mimořádné opatření: „Všem osobám se s účinností od 1. září do odvolání tohoto mimořádného opatření zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest a to ve vnitřních prostorech úřadů, prostorech určených pro zdravotní a sociální služby a v prostředcích veřejné dopravy.

 

Od 7. září zahajuje oddíl Zdraví Štěpánov  pravidelné cvičení v tělocvičně Základní školy ve Štěpánově.

Pondělí -  18,30 - 19,30   protahovací, uvolňovací a relaxační cvičení - Jana

Středa   -  18,30 - 19,30    zdravotní a lehce posilovací cvičení - Jana

                 19,30 - 20,30     posilování a formování těla - Katka

S sebou si prosím vezměte - ručník na podložku, vhodnou obuv na cvičení , pití a hlavně chuť do cvičení. Moc se na vás těší cvičitelky.

 

Zdravotní středisko, dětská lékařka MUDr. Gastová oznamuje, že 31. srpna, 1. a 3. září 2020 nebude ve Štěpánově ordinovat.

 

Pan Pavlíček oznamuje, že od pátku 28. srpna zahajuje ve vinotéce prodej burčáku z vinařství Pazderka z Mikulova.

 

Dovolujeme si vás pozvat na 1. ročník nohejbalového turnaje trojic „O POHÁR LIBOŠE 2020“. Turnaj se uskuteční 19. září na víceúčelovém hřišti u rybníka „Jílkov“ v Liboši, občerstvení bude zajištěno. Podat přihlášky a získat informace k turnaji můžete na telefonním čísle 776 171 274.