Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - úterý 13.9.2022

Hlášení - úterý 13.9.2022Informace MěÚ Štěpánov

 

Další možnost využít bezplatné poradenství právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný budete mít ve středu 5. října od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov. Na schůzku k právníkovi je nutné se objednat na telefonu 585 386 482.

 

Starosta města svolává na úterý 20. září od 17 hodin do prostor Školní jídelny ZŠ Štěpánov 26. veřejné zasedání Zastupitelstva města Štěpánov.

 

Rodiny Zubrova, Černovských, Suchomelova, Novákova a Mandlova děkují všem, kteří se v pátek 9. září  přišli naposledy rozloučit s paní Ludmilou Zubrovou do obřadní síně městského hřbitova ve Šternberku.

 

 

V pátek 16. září v 17 hodin zveme do kina ve Štěpánově na úvodní přednášku z cyklu přednášek Cesta vnitřního klidu 2022. Přednášet bude Radomír Němeček, autor knihy Tajemství rodových linií. Úvodní přednáška bude na téma „Nová medicína pro novou zemi“. Vstupné je 150 Kč. V jednání na další přednášející jsou například Jaroslav Dušek, Pjér la Šé’z a další.

 

TJ Štěpánov zve své fanoušky na fotbalová utkání o tomto víkendu. V sobotu 17.9. ve 13 hodin nastoupí starší žáci proti mužstvu Tatranu Litovel a v 15.30 hodin nastoupí naši muži proti mužstvu Sokol Velký Újezd. Přijďte nás povzbudit. O občerstvení postaráno jako vždy. Těší se fotbalisti TJ Štěpánov".

 

Společenství kominíků a topenářů bude provádět ve Štěpánově revize kotlů na tuhá paliva, revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol je stanoven na pátek 30. září. Cena za kontrolu a čištění komínu je 450 Kč, cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 450 Kč, cena za revizi kotle na tuhá paliva je 950 Kč. Zájemci se mohou objednat na telefonním čísle: 608 748 989

 

Při příležitosti 30 let od úmrtí významné osobnosti Štěpánova Vás zveme na Vzpomínku na Františka kardinála Tomáška. V sobotu 17. září se od 17:30 v kině ve Štěpánově uskuteční přednáška s názvem „To byl František kardinál Tomášek“ v podání docentky Jitky Jonové z katedry církevních dějin a církevního práva z UP v Olomouci. V předsálí kina bude u této příležitosti instalována výstava o životě Františka kardinála Tomáška. Vstupné je dobrovolné a všechny vás tu rádi uvidíme.