Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - úterý 2. 11. 2021

Hlášení - úterý 2. 11. 2021Informace MěÚ Štěpánov

 

Srdečně vás zveme na talkshow herečky Sandry Pogodové a muzikanta Richarda Pogody. Uskuteční se v sobotu 6. listopadu od 19 hodin v sále kina ve Štěpánově. Předprodej vstupenek již probíhá na pokladně městského úřadu a cena je 170 korun českých.

 

Knihovna Štěpánov oznamuje čtenářům, že ve dnech 2., 4., 8., a 9. listopadu bude z technických důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení.

 

Za restaurací Dělnickým dům obnoven prodej živých pstruhů. Informace na místě samotné nebo na telefonu 739 00 50 17.

 

Rada města Štěpánov na svém mimořádném zasedání schválila vyhlášení veřejné sbírky pro rodiny postižené požárem na ulici Novoveské. Přispívat je možné do 14. listopadu na transparentní účet města číslo 42 11 32 7052 / 6800.

 

Vážení spoluobčané, upozorňujeme Vás, že v pátek 5. listopadu dojde k přerušení provozu tlakové kanalizace, a to v ulicích Nadjezdová, Štěpána Krejčího a Hybešova. Žádáme Vás tedy o minimalizování nátoku do kanalizační sítě a to zhruba do 14 hodin.

 

Ordinace praktické lékařky MUDr. Jitky Tóthové oznamuje, že znovu zahájí očkování proti  nemoci Covidu-19.

Bude možnost si vybrat mezi očkovacími dávkami  od firmy Pfizer/BioNTech (očkovací látka Comirnaty**), od firmy Moderna (očkovací látka Moderna) nebo jednodávkovou vakcínou od firmy Johnson*&*Johnson (očkovací látka Janssen).

Zájemci o očkování se mohou přihlásit cestou SMS zprávy na tel. číslo ordinace 605219667, kde sdělí příjmení a jméno, datum narození a požadovanou očkovací látku. Hned jak budou k dispozici očkovací látky, budou zájemci vyzváni telefonicky nebo SMS zprávou k návštěvě ordinace. Očkovat se bude v ordinaci v době vyhrazené pro očkování.

 

Dětská lékařka MUDr. Gastová oznamuje, že ve čtvrtek 4. a v pátek 5. listopadu nebude z důvodu nemoci ordinovat. Přítomna bude pouze sestra. Ve středu 3. listopadu bude ordinace od 7:30 do 11:30 hodin. V akutních případech zastupuje lékařská služba první pomoci Šternberk.

 

Město Štěpánov, Kruh přátel hudby, ve spolupráci s nadací Český hudební fond, v koncertním sále ZUŠ ve Štěpánov v neděli 7. listopadu od 18:00 hodin uvádí Kytarový recitál v podání světového kytarového virtuosa Štěpána Raka a kytaristu a písničkáře Jana Matěje Raka.