Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - úterý 27. 10. 2020

Hlášení - úterý 27. 10. 2020Informace MěÚ Štěpánov

 

„Vážení spoluobčané, z důvodu blížícího se svátku Památky zesnulých bude na parkoviště v blízkosti hřbitova ve Štěpánově umístěn velkoobjemový kontejner určený výhradně na hřbitovní odpad. Ukládání jiného odpadu do tohoto kontejneru není povoleno. Pro zkrácení cesty k tomuto kontejneru bude otevřena boční hřbitovní brána.“  

 

Pozítří, tedy ve čtvrtek  od 11:30 – 11:50 u nákupního střediska  Hruška bude soukromá firma z Jižní Moravy prodávat: brambory k uskladnění, cibuli za 12Kč, česnek, jablka, hroznové víno, hrušky, švestky, zelí, brokolici, žampióny, křen, květák , rajčata , kapustu, papriky, okurky, český  med, vejce a bonbony. Firma také přijímá objednávky na krouhané zelí. Nově  má v nabídce ovocná vína.

 

Ve středu 18. listopadu od 15 do 17 hodin bude k dispozici na městském úřadě ve Štěpánově občanům právník Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Bezplatné poradenství poskytne v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.

 

Z důvodu vládních nařízení je knihovna Štěpánov až do 3. listopadu (včetně) uzavřena. Výpůjčky a rezervace jsou automaticky prodlouženy o 14 dní.