Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > hlášení - úterý 27.9.2022

hlášení - úterý 27.9.2022Informace MěÚ Štěpánov

 

Farma Gazda Bohumín bude prodávat: nosné kuřice před snůškou, kohouty, sypké krmivo pro slepice, vitamíny a doplňky pro drůbež. Prodej se uskuteční ve čtvrtek 29. září v 8:40 u sokolovny.

 

Upozorňujeme občany, že si mohou na podatelně MěÚ zakoupit vstupenky na talkshow Úsměvy Josefa Dvořáka, který vystoupí ve Štěpánově v místním kině v sobotu 15. října od 18 hodin.

 

Fotbalisté TJ Štěpánov zvou na mistrovské utkání v sobotu 1. října na hřiště za Sokolovnou, kde proběhnou turnaje mladší a starší přípravky a to od 9h a 12h a od 15 hodin budou hrát naši muži s mužstvem FK Slavonín B. V neděli fotbal ve Štěpánově pokračuje. Od 14 hodin hostí naši starší žáci mužstvo SK Haňovice. Občerstvení po oba dny zajištěno. Těší se na Vás Fotbalisté TJ Štěpánov.

 

MUDr. Jitka Tóthová oznamuje, že ve dnech 29. a 30. září z důvodu dovolené neordinuje. Zastupuje MUDr. David Folprecht ve svých ordinačních hodinách.

 

Město Štěpánov, Kruh přátel hudby, ve spolupráci s nadací Český hudební fond, v koncertním sále ZUŠ ve Štěpánově v sobotu 1. října od 16 hodin pořádá koncert rodinného ansámblu Sedlák Virtuosi.

 

Společenství kominíků a topenářů bude provádět ve Štěpánově revize kotlů na tuhá paliva, revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol je stanoven na pátek 30. září. Cena za kontrolu a čištění komínu je 450 Kč, cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 450 Kč, cena za revizi kotle na tuhá paliva je 950 Kč. Zájemci se mohou objednat na telefonním čísle: 608 748 989

 

Další možnost využít bezplatné poradenství právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný budete mít ve středu 5. října od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov. Na schůzku k právníkovi je nutné se objednat na telefonu 585 386 482.