Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - úterý 28.6.2022

Hlášení - úterý 28.6.2022Informace MěÚ Štěpánov

 

MUDr. Tóthová oznamuje občanům, že ve dnech od 4. do 8. července neordinuje. Zastupuje MUDr. Folprecht ve svých ordinačních hodinách.

 

Knihovna Štěpánov oznamuje čtenářům, že ve čtvrtek 30. června a ve čtvrtek 7. července bude z provozních důvodů uzavřena. Bližší informace a případné změny naleznete na webu knihovny.

 

Poslední školní den zveme všechny malé i velké diváky do kina ve Štěpánově. Promítneme dobrodružný animovaný film Tlapková patrola ve filmu. Děti, které nám přinesou ukázat hezké vysvědčení, dostanou sladkou odměnu. Podotýkáme, že pro nás je každé vysvědčení krásné! ???? Počítá se i vysvědčení ze školky! Projekce začíná v 17 hodin, občerstvení máme připraveno! Vstupné pro děti je 50,- Kč a pro dospělé 80,- Kč. Všichni jste srdečně zváni.   

 

Oznamujeme občanům, že MUDr. Anna Polzerová nebude v pondělí, dne 4. července ordinovat. V případě nutnosti zastupuje dětské oddělení Šternberk.

 

V pátek 1. července se od 20.00 v areálu fotbalového hřiště ve Štěpánově uskuteční taneční zábava s kapelou Motors. Vstupné do 20.00 ZDARMA, od 20.00 za 100Kč.

 

Městský úřad Štěpánov upozorňuje občany, že pracoviště matriky a ohlašovny bude ve středu 29. června z důvodu školení uzavřeno.

 

„ Ve Štěpánově, na Dolní ulici naproti bankomatu byl nalezen klíč. Bližší informace na městském úřadě“