Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - úterý 6. prosince

Hlášení - úterý 6. prosince    Informace MěÚ Štěpánov

 

V neděli 11. prosince od 18 hodin zveme do kina ve Štěpánově na divadelní muzikálové rodinné představení Můj děda je čert. Ve scénáři je příběh o obyčejné holce na prahu puberty, která svoji mámu vnímá jako věčně rozkazující královnu.

 

Štěpánovský divadelní soubor Štěk uvede v sobotu 10. prosince od 15 hodin v sále sokolovny premiéru pohádky Josefa Berana na motivy Charlese Dickense Vánoční duch. Vstupné je dobrovolné.

 

Paní Peřinová od bývalé benzínky oznamuje spoluobčanům, že od 21. do 23. prosince bude prodávat vánoční kapry. Rybu je možné na požádání usmrtit. Prodej bude od 8 do 17 hodin a poslední  den, tedy 23. prosince do vyprodání zásob. Ryba amur bude na objednávku. Objednávat můžete přes telefon 733 723 749 nebo také přes facebookové stránky „Marie Peřinová“.

 

Základní umělecká škola Žerotín, pobočka Štěpánov, srdečně zve na adventní koncert. Ten se uskuteční ve čtvrtek 8. prosince od 17 hodin v kině ve Štěpánově.

 

V pátek 9. prosince od 17 hodin zveme do kina ve Štěpánově na III. část přednášek Radomíra Němečka Nová medicína pro Novou zemi, která nese název Nastala doba vědomá?