Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - úterý 6.9.2022

Hlášení - úterý 6.9.2022Informace MěÚ Štěpánov

 

Farma Gazda Bohumín bude prodávat: nosné kuřice před snůškou, sypké krmivo pro slepice, vitamíny a doplňky pro drůbež. Prodej se uskuteční ve středu 7. září v 8:40 u Sokolovny.

 

Fotbalisti TJ Štěpánov zvou na fotbalové utkání krajského přeboru dorostu. Soupeřem, který k nám zavítá, bude mužstvo Černovír. Utkání se odehraje v sobotu 10. září od 13:45 hodin. Občerstvení zajištěno. Přijďte se podívat na mládežnický fotbal, těší se fotbalisti TJ Štěpánov.

 

Při příležitosti 30 let od úmrtí významné osobnosti Štěpánova Vás zveme na Vzpomínku na Františka kardinála Tomáška. V pátek 9. září promítneme od 19 hodin v kině ve Štěpánově celovečerní dokumentární film Setkání s otcem Františkem kardinálem Tomáškem. Film vznikal v době, kdy tento člověk s nezastupitelnou morální autoritou vyhlašoval Desetiletí duchovní obnovy českého a slovenského národa. Vstupné je 50 Kč a všichni jste srdečně zváni.

 

Obec Liboš pořádá v neděli 11. září na zahradě pohostinství Za vodó v Liboši 22. libošské hody. Těšit se můžete na Křeslo pro hosta s Petrem Nárožným, na mši svatou v kapličce a na sousedské posezení s hudbou Bernardýnos. Program začíná od 14 hodin a vstupné je zdarma. Těšíme se s Vámi na příjemné zážitky.

 

 

Fotbalisté z Moravské Huzové zvou své příznivce na domácí utkání, které se uskuteční v sobotu  10. září od 16. hodin, kdy se v tradičním derby utkáme se Sokolem Hnojice. Tradiční občerstvení a pečené makrely boudou zajištěny. Srdečně zvou huzovští fotbalisté. Současně žádáme pejskaře z Moravské Huzové, hřiště není plocha k venčení psů, chodí si tam hrát i děti, buďte k nim ohleduplní a najděte si jiné prostory pro venčení. Děkujeme. A v sobotu se těšíme na viděnou.

 

Další možnost využít bezplatné poradenství právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný budete mít ve středu 7. září od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov. Na schůzku k právníkovi je nutné se objednat na telefonu 585 386 482.