Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - úterý 9. května 2023

Hlášení - úterý 9. května 2023Informace MěÚ Štěpánov

 

Fotbalisté z Moravské Huzové zvou své příznivce na další mistrovské utkání, které se uskuteční mimořádně v neděli 14. května od 16 hodin, kdy hostí celek z Lutína. Tradiční občerstvení a pečené makrely jsou zajištěny. Srdečně zvou huzovští fotbalisté.

 

Také v měsíci květnu budete mít možnost využít zdarma služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Na schůzku s právníkem je nutné se objednat na telefonu 585 386 482. Nejbližší právní poradenství se uskuteční ve středu 17. května od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.

 

Štěpánovské spolky si  dovolují pozvat občany na Spolkový den, který se uskuteční v sobotu 13. května od 14 hodin v Areálu v Sokolské ulici ve Štěpánově. Seznámíte se zde s činností spolků, můžete si poslechnou autorské čtení z knihy místního autora, zapojit se do tvoření na kreativních stáncích a ochutnat zvěřinové speciality. Vstupné je dobrovolné.

 

Knihovna Štěpánov oznamuje čtenářům, že od 11. do 16. května bude z provozních důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení.

 

Na dětském hřišti u základní školy byl nalezen prsten z bílého kovu a na parkovišti také u základní školy byl nalezen svazek klíčů. Bližší informace k oběma nálezům získáte na městském úřadě.

 

Vážení spoluobčané, srdečně jste zváni na SVATOJÁNSKÉ HODY V BŘEZCÍCH v neděli 14. KVĚTNA. Zahájení se uskuteční ve 13:30 s dechovou hudbou Šternberanka. Od 15 hodin bude probíhat hodová mše svatá u kaple sv. Jana z Pomuku. Závěr hodů obstará sousedské posezení při hudbě a drobném pohoštění.