Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - pátek 4.srpna 2023

Hlášení - pátek 4.srpna 2023 Informace MěÚ Štěpánov

 

Hanácký skanzen v Příkazích Vás zve na akci Žně na Hané, která se bude konat tuto sobotu 5. srpna od 10:00 – 17:00 hodin. Můžete se těšit na ukázky sečení obilí luňákem, vázání snopů, mlácení obilí cepy i mlátičkou a předávání dožínkového věnce. K poslechu a tanci zahraje Hanácký mužský sbor Rovina. Občerstvení zajištěno. Těší se na Vás pořadatelé.

 

Vinařství Holánek přijede v sobotu s pojízdnou vinotékou. Tentokrát nám nabídne polosladký Sauvignon za akční cenu 140 Kč (běžně za 180 Kč) a suché Veltlínské zelené jen za 120 Kč (běžně 160 Kč). Vinotéka bude stát od 15:35 do 15:50 před obchodem Hruška.

 

Fotbalisté z Moravské Huzové zvou své příznivce na první mistrovské utkání nového ročníku, kdy v sobotu 5. srpna od 16 hodin hostí mužstvo SK Králová. Tradiční občerstvení a pečené makrely zajištěny. Srdečně zvou huzovští fotbalisté.

 

Dětská lékařka MUDr. Anna Polzerová oznamuje občanům, že ve dnech od 7. do 11. srpna nebude z důvodu dovolené ordinovat. V případě nutnosti zastupuje MUDr. Dana Rosypalová, Janského 463/24, Olomouc, telefon 585 418 144.

 

Také v srpnu budete mít možnost využít zdarma služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Na schůzku s právníkem je nutné se objednat na telefonu 585 386 482. Nejbližší právní poradenství se uskuteční ve středu 9. srpna od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.

 

Fotbalisti TJ Štěpánov zvou své příznivce a fanoušky na první mistrovské utkání v nové sezóně. V sobotu 5. srpna už od 14h hrajeme utkání s týmem Odrlic. Občerstvení bude opět zajištěno. Příznivce kopané zveme i v neděli 6. srpna od 10h na utkání dorostenců Štěpánova a Bohuňovic. Těšíme se na vaši návštěvu a povzbuzování."

 

Ordinace MUDr. Jitky Tóthové oznamuje, že ve dnech od 7. do 11. srpna nebude z důvodu dovolené ordinovat. V neodkladných případech zastupuje MUDr. David Folprecht ve svých ordinačních hodinách.

 

Starosta města vyhlašuje soutěž pro amatérské fotografy s názvem Léto ve Štěpánově. Soutěžit se bude ve dvou kategoriích. První nese název Duch místa a druhá Letní čas spolu ve Štěpánově. Tři nejlepší fotografie v každé kategorii budou oceněny finanční odměnou, věcnou cennou a diplomem. Uzávěrka přihlášek je 15. září. Bližší informace k soutěži najdete na webových stránkách města, na facebooku a na městském úřadě.