Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu

Hlášení rozhlasu


 

 Formulář - objednávka hlášení

 

Výňatek z příslušné směrnice:

Oficiální zprávy starosty obce a obecního úřadu i ostatní zprávy jsou hlášeny v pracovní dny v 17:30 – 17:50 hodin tak, aby hlášení nezasahovalo do zvonění zvonu v kapli v Březcích v 18 hodin.  Vyhlašování v jiném než obvyklém čase, podléhá schválení vedoucím HSO, případně tajemníkem. Poplatek za vyhlášení jedné zprávy je 60 Kč. Mimořádné komerční hlášení (prodejce dopoledne apod.) je zpoplatněno částkou 300 Kč. Od poplatku je osvobozeno: úřední hlášení, úmrtí, ztráty a nálezy věcí a zvířat, vyhlášení sportovních či kulturních akcí místních spolků a organizací, hlášení zdravotnických zařízení, škol a jiná hlášení podobného charakteru. Komerční hlášení místních podnikatelů v počtu do 10 hlášení měsíčně podléhá slevě 50 %. Poplatek za hlášení je vybírán v hotovosti na pokladně OÚ před vyhlášením, případně na základě vystavené faktury dle objednávky-žádosti o hlášení. Podklad k fakturaci dává asistent. Do hlášení nebudou přijaty inzeráty, jejichž obsah by překračoval povolený limit 400 znaků včetně mezer (cca 65 slov) a který by narušoval mravní a estetické cítění občanů. Hlášení je možno podat písemně s podpisem zadavatele na předepsaném formuláři, který je fyzicky k dispozici na podatelně Obecního úřadu Štěpánov nebo online ke stažení na webových stránkách obce. Žádosti o hlášení budou archivovány. Za obsah podaných hlášení plně odpovídá objednatel. Podání jsou přijímána na podatelně OÚ a evidována asistentem v samostatné evidenci.  Hlášení provádí pracovníci hospodářsko správního odboru, ve Stádle je hlášení zajištěno dálkovým způsobem. Hlášení je též zveřejňováno ve formátu *.pdf na webových stránkách obce – zveřejnění zabezpečí asistent či pověřený pracovník.

Čtvrtek 30. 07. 2020

Informace MÚ Štěpánov

 

Upozorňujeme občany, že z technických důvodů a z důvodu přerušení dodávky elektřiny ve středu 8. srpna budou mimo provoz tyto instituce a služby: Ordinace doktorky Tothové a doktora Folprechta, Lékarna Štěpánov, Městský úřad Štěpánov, Sběrný dvůr, Pošta Štěpánov má nahlášeno, že od 15 do 17 hodin bude otevřena.

 

Ordinace doktorky Tothové oznamuje, že ve středu 5. srpna bude z technických důvodů uzavřena. V neodkladných případech se obraťte na urgentní příjem FN Olomouc nebo nemocnici Šternberk.

 

Studénka drůbež nabízí k prodeji: kuřice , kačeny, husokačeny, housata, krmné směsi a vitamíny. 

Prodej se uskuteční v sobotu 1. srpna a v těchto časech:

Moravská Huzová 12:30-12:45 u potravin. 

Štěpánov 12:45-13:00 u restaurace Sokolovna 

Benátky 13:00-13:15 u rybníka 

Březce 13:15-13:30 u zámečku(kontejneru)

 

Společnost ČEZ Distribuce informuje o plánovaném přerušení dodávky elektřiny v naší obci. V úterý 4. srpna bude přerušena dodávka elektřiny v Benátkách, Moravské Huzové a Stádle. Ve středu 5. srpna v Březcích, ve Štěpánově a v Liboši. V obou dnech se jedná o stejný čas a to od 7:30 do 15 hodin.

 

Zítra ve čtvrtek  od 12:20 – 12:50 u nákupního střediska  Hruška bude soukromá firma z Jižní Moravy prodávat :Okurky nakládačky, hroznové víno, borůvky, maliny, rybíz,  melouny, nové brambory, brokolici, česnek, cibuli, žampióny, Hlívu Ústřičnou, květák , rajčata , papriky, ředkvičky, kedlubny, broskve, nektarinky, meruňky od 39 kč, český  med, čerstvá vejce, bonbony  a čokolády .

 

Restaurace Žerotín hledá zaměstnance nebo brigádníka na pozici servírka / číšník. Nástup možný ihned. Bližší informace na telefonu 724 11 79 76 Dalibor Pavlita.

 

Obec Štěpánov Vás co nejsrdečněji zve na hudebně zábavný pořad zpěvačky Hanky Křížkové „JAK VONÍ ŠTĚSTÍ“ Těšit se můžete na pořad plný humoru, písniček a dobré zábavy. Představení se uskuteční v místním kině  v sobotu 1. srpna od 19 hodin. Vstupné je 200 Kč a vstupenky je možné již zakoupit v  předprodeji na obecním úřadě.

 

Fotbalisté z Moravské Huzová Vás zvou na srpnový karneval ,který se uskuteční v sobotu 1.srpna od 20 hodin na hřišti v Moravské Huzové,k poslechu a tanci zahraje skupina MOTORS. Srdečně zvou huzovští fotbalisté.

 

V sobotu 1.8. se v areálu za sokolovnou uskuteční hudební festival Štěpfest miniedition, který je náhradou za třetí ročník festivalu Štěpfest 2020. Všichni jste zváni, čeká Vás skvělý zážitek a výborná zábava v podání skupin jako jsou Sunset Trail, KRANG, We Are The Motion, Goofy Cow a Střet.

Areál se pro veřejnost otevírá v 15:30 a kapely začínají hrát v 17:00. Vstupenku si můžete zajistit v předprodeji za 200,- Kč v restauraci Sokolovna„Sokolce“ nebo v Olomouckém Rockstar Café & Bar . Vstupné na místě v den konání festivalu bude 300,- Kč. Těšíme se na Vás.