Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 13.září 2023

Hlášení - středa 13.září 2023Informace MěÚ Štěpánov

 

Klub rodičů a dětí Vás srdečně zve ve čtvrtek 14. září od 9 do 11 hodin na zahradu u knihovny, na den otevřených dveří. Těšit se můžete na ukázku výcviku psů, indiánskou stezku s úkoly, tvoření pro děti, seznámení s vnitřními i venkovními prostory, které  Klub využívá. Vstup na akci je zdarma. Více informací naleznete na facebookových stránkách Klubu rodičů a dětí.

 

Fotbalisté z Moravské Huzové zvou všechny příznivce kopané na domácí mistrovské utkání. V sobotu 16. září od 15,30 hodin hostíme celek Sokol Náklo. Tradiční občerstvení a pečené makrely zajištěny. Těšíme se na Vás.

 

V neděli 17. září zveme od 19 hodin do kina ve Štěpánově všechny příznivce vážné hudby na první setkání Kruhu přátel hudby, na kterém nabídneme projekci záznamu slavnostního koncertu, který se uskutečnil v kostele sv. Vavřince 4. června letošního roku a při kterém zazněla mše C dur Jana Křtitele Vaňhaly. Na akci bude možné zakoupit celoroční vstupenky a seznámit se s plánovaným programem Kruhu přátel hudby na další koncertní sezónu. Vstupné je dobrovolné.

 

Také v říjnu budete mít možnost využít zdarma služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Na schůzku s právníkem je nutné se objednat na telefonu 585 386 482. Nejbližší právní poradenství se uskuteční ve středu 4. října od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.

 

Obec Liboš vyhlašuje „Veřejnou výzvu k přihlášení zájemců o uzavření pracovní smlouvy“ na pozici odborný referent samosprávy – účetní obce.  Jedná se o zkrácený úvazek, pracovní poměr na dobu neurčitou. Přihlášky je nutno podat do 18. září 2023 do 12 hodin. Více informací o pracovní nabídce naleznete na webu obce Liboš.

 

Pořadatelky paní Fráňová s paní Veselou vás srdečně zvou na Horecký bazárek. Přijďte nakoupit dětské oblečení, obuv, hračky, sportovní potřeby a další. Na facebooku akce budeme zveřejňovat fotky nabízených věcí od prodávajících. Bazárek se bude konat v prostorech školní jídelny v Horce nad Moravou v sobotu 23. září od 8 do 12:30 hodin. Na místě bude dílnička pro děti, káva pro maminky a stánek s drobným občerstvením. Další informace dostanete na mailu bazarek.horka@seznam.cz.

 

Ve čtvrtek 14.září od 12:10 do 12:30 u nákupního střediska Hruška bude firma z Jižní Moravy prodávat:  brambory 19 Kč, cibuli, česnek, švestky, zelí, květák, kapustu, rajčata, papriky, další ovoce a zeleninu dle aktuální nabídky, fazole, med, ovocná vína, nakládanou zeleninu, bonbóny a čokolády. Firma přijímá také objednávky na brambory k zimnímu uskladnění na telefonním čísle 736 127 257.

 

Starosta města vyhlašuje soutěž pro amatérské fotografy s názvem Léto ve Štěpánově. Soutěžit se bude ve dvou kategoriích. První nese název Duch místa a druhá Letní čas spolu ve Štěpánově. Tři nejlepší fotografie v každé kategorii budou oceněny finanční odměnou, věcnou cennou a diplomem. Uzávěrka přihlášek je 15. září. Bližší informace k soutěži najdete na webových stránkách města, na facebooku a na městském úřadě.