Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 9.srpna 2023

Hlášení - středa 9.srpna 2023Informace MěÚ Štěpánov

 

Společnost Dřevo Habrovany nabízí levné štípané palivové dřevo. Skladem tvrdé i měkké - o délce polínek 25, 33 a 50cm, dále pak i suché dřevo - v délce polínek 33 a 50cm. Doprava zajištěna až k Vám domů. Kontakt a objednávky na telefonním čísle: 739 572 972nebo www.drevohabrovany.cz

 

V rámci programu víkendových hodových slavností se naši fotbalisté utkají ve svém druhém mistrovském utkání s týmem z Horky nad Moravou. Toto místní derby se odehraje v sobotu 12. srpna od 17 hodin na hřišti za sokolovnou. Věříme, že se přijdete podívat a povzbudit naše fotbalisty v hojném počtu. Občerstvení zajištěno, těšíme se na Vás.

 

Knihovna Štěpánov oznamuje čtenářům, že ve čtvrtek 10. srpna bude z provozních důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení!

 

Starosta města vyhlašuje soutěž pro amatérské fotografy s názvem Léto ve Štěpánově. Soutěžit se bude ve dvou kategoriích. První nese název Duch místa a druhá Letní čas spolu ve Štěpánově. Tři nejlepší fotografie v každé kategorii budou oceněny finanční odměnou, věcnou cennou a diplomem. Uzávěrka přihlášek je 15. září. Bližší informace k soutěži najdete na webových stránkách města, na facebooku a na městském úřadě.

 

Upozorňujeme občany, že z důvodu pořádání Hodů sv. Vavřince dojde k úplné uzavírce silnice III/44613 v obci Štěpánov. Termín uzavírky: od 12. 8. 2023 od 7.15 hodin do 13. 8. 2023 do 19.00 hodin. V důsledku vedení autobusových spojů objízdnou trasou je nutné počítat s jejich zpožděním přibližně 5 minut. Zastávka Štěpánov, kino nebude obsluhována v původní poloze, ale bude obousměrně přemístěna o cca 230 m zpět k náhradnímu označníku na III/44618 (ul. Horní) do prostoru před MěÚ. Zastávky Štěpánov, u Salvie a Štěpánov, Březecká nebudou obousměrně obsluhovány a to bez náhrady.