Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - úterý 1.srpna 2023

Hlášení - úterý 1.srpna 2023    Informace MěÚ Štěpánov

 

Fotbalisté z Moravské Huzové zvou své příznivce na první mistrovské utkání nového ročníku, kdy v sobotu 5. srpna od 16 hodin hostí mužstvo SK Králová. Tradiční občerstvení a pečené makrely zajištěny. Srdečně zvou huzovští fotbalisté.

 

Dětská lékařka MUDr. Anna Polzerová oznamuje občanům, že ve dnech od 7. do 11. srpna nebude z důvodu dovolené ordinovat. V případě nutnosti zastupuje MUDr. Dana Rosypalová, Janského 463/24, Olomouc, telefon 585 418 144.

 

Také v srpnu budete mít možnost využít zdarma služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Na schůzku s právníkem je nutné se objednat na telefonu 585 386 482. Nejbližší právní poradenství se uskuteční ve středu 9. srpna od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.

 

Farma Gazda Bohumín bude prodávat nosné kuřice, husokáčata mulard, odrostlé husy na dokrmení, krmivo, vitamíny a doplňky pro drůbež. Výkrmovou drůbež je nutné objednat v pracovní dny od 7 do 14 hod. na číslech: 602 715 811, 730 897 979. Prodej se uskuteční ve čtvrtek 3. srpna v 8:25 u sokolovny.

 

Fotbalisti TJ Štěpánov zvou své příznivce a fanoušky na první mistrovské utkání v nové sezóně. V sobotu 5. srpna už od 14h hrajeme utkání s týmem Odrlic. Občerstvení bude opět zajištěno. Příznivce kopané zveme i v neděli 6. srpna od 10h na utkání dorostenců Štěpánova a Bohuňovic. Těšíme se na vaši návštěvu a povzbuzování."

 

Ordinace MUDr. Jitky Tóthové oznamuje, že ve dnech od 7. do 11. srpna nebude z důvodu dovolené ordinovat. V neodkladných případech zastupuje MUDr. David Folprecht ve svých ordinačních hodinách.

 

Starosta města vyhlašuje soutěž pro amatérské fotografy s názvem Léto ve Štěpánově. Soutěžit se bude ve dvou kategoriích. První nese název Duch místa a druhá Letní čas spolu ve Štěpánově. Tři nejlepší fotografie v každé kategorii budou oceněny finanční odměnou, věcnou cennou a diplomem. Uzávěrka přihlášek je 15. září. Bližší informace k soutěži najdete na webových stránkách města, na facebooku a na městském úřadě.