Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - 23.října 2023

Hlášení - 23.října 2023    Informace MěÚ Štěpánov

 

Upozorňujeme občany, že v sobotu 28. října bude sběrný dvůr ve Štěpánově UZAVŘEN. Děkujeme za pochopení.

 

Občané Březců pořádají v sobotu 28. října od 18 hodin již sedmý ročník večerního lampiónového průvodu. Zahájen bude v 18 hodin u kříže v Březcích a ukončen na hřišti u tenisových kurtů. Všichni jste srdečně zváni.

 

Všechny malé i velké občany zveme do lampionového průvodu, který se uskuteční v pátek 27. října. Průvod půjde ze dvou směrů. Sraz je pro oba proudy v 17:30 hodin. Na ulici Horní bude sraz u bývalé Ledy a z dolního konce zahájí průvod svoji pouť od obchůdku u Němců. Průvod bude mít cíl a konec cesty v parku TGM u kina. Těšíme se na Vás.

 

Společnost Dřevo Habrovany Vám nabízí nejlevnější štípané tvrdé i měkké palivové dřevo s dovozem až k Vám domů. Polínka o délce 25, 33 a 50 cm. V akční nabídce máme i suché dřevo k okamžitému topení. Objednávat můžete na telefonním čísle: 739 572 972 nebo www.drevohabrovany.cz.

 

Do Štěpánova přijede pojízdná čistírna peří. Čistí peří na počkání, šije prošívané deky, dětské deky, duchny a polštáře a také dodává novou sypkovinu. Opravuje všechny druhy deštníků a prodává nové deštníky české výroby. Dále brousí všechny druhy nožů a nůžek, brousí mlýnky na maso a mák. Tato čistírna, opravna, brousírna bude ve Štěpánově působit   od 24. do 26. října, každý den vždy od 8 do 18 hodin na parkovišti před restaurací Sokolovna.