Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 25.října 2023

Hlášení - středa 25.října 2023Informace MěÚ Štěpánov

 

Sdružení žen Liboš si Vás dovoluje pozvat v sobotu 4. listopadu na již tradiční DYNIÁDU, která se uskuteční v kulturním domě v Liboši od 17 hodin, kde se můžete zúčastnit soutěže o nejoriginálnější dýni a nejlepší strašidelný kostým.  Dále proběhne lampiónový průvod s překvapením. Dýně můžete nosit v den akce od 16:30 hodin. Bohaté občerstvení zajištěno. Akce se koná za příznivého počasí. Těší se pořadatelé.

 

SDH Stádlo Vás zve na tradiční Halloweenskou stezku odvahy! V sobotu 28. října ve Stádle na hřišti pro menší děti od 18:30, pro odvážlivce od 19:30 do 20:00 hodin. Vstupné je dobrovolné.

 

Malé i velké diváky zveme tuto neděli do kina ve Štěpánově na animovaný rodinný film Strašidlo cantervillské! Začínáme od 16 hodin.

 

Pozvánka na Posezení nejen u vína (TJ Sokol Štěpánov). V sobotu 28. října od 19 hodin Vás zveme na Posezení nejen u vína. K poslechu a tanci zahraje skupina DUO MAMI. Je pro Vás připravena ochutnávka vín z několika vinařství, něco na zub a spoustu zábavy. Tento báječný večer můžete prožít za pouhých 100 Kč na sále sokolovny. Rezervaci vstupenek provádějte formou sms na telefonní číslo 733 385 410.

 

Upozorňujeme občany, že v sobotu 28. října bude sběrný dvůr ve Štěpánově UZAVŘEN. Děkujeme za pochopení.

 

Občané Březců pořádají v sobotu 28. října od 18 hodin již sedmý ročník večerního lampiónového průvodu. Zahájen bude v 18 hodin u kříže v Březcích a ukončen na hřišti u tenisových kurtů. Všichni jste srdečně zváni.

 

Všechny malé i velké občany zveme do lampionového průvodu, který se uskuteční v pátek 27. října. Průvod půjde ze dvou směrů. Sraz je pro oba proudy v 17:30 hodin. Na ulici Horní bude sraz u bývalé Ledy a z dolního konce zahájí průvod svoji pouť od obchůdku u Němců. Průvod bude mít cíl a konec cesty v parku TGM u kina.Těšíme se na Vás.

 

V ulici Nádražní u kostela sv. Barbory byl nalezen svazek klíčů s isic portem. Bližší informace na městském úřadě.

 

Sdružení kominíků a topenářů bude provádět v naší obci v PONDĚLÍ 30. října požadované kontroly a čištění komínů dle zákonu č. 34/2016 Sb. za 450 Kč, čištění plynových kotlů za 450 Kč a revize kotlů na tuhá paliva za 1 100 Kč. Dále nabízí vložkování a frézování komínů. Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle 608 748 989.

 

Společnost Dřevo Habrovany Vám nabízí nejlevnější štípané tvrdé i měkké palivové dřevo s dovozem až k Vám domů. Polínka o délce 25, 33 a 50 cm. V akční nabídce máme i suché dřevo k okamžitému topení. Objednávat můžete na telefonním čísle: 739 572 972 nebo www.drevohabrovany.cz.