Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - pondělí 14.srpna 2023

Hlášení - pondělí 14.srpna 2023    Informace MěÚ Štěpánov

 

Starosta města vyhlašuje soutěž pro amatérské fotografy s názvem Léto ve Štěpánově. Soutěžit se bude ve dvou kategoriích. První nese název Duch místa a druhá Letní čas spolu ve Štěpánově. Tři nejlepší fotografie v každé kategorii budou oceněny finanční odměnou, věcnou cennou a diplomem. Uzávěrka přihlášek je 15. září. Bližší informace k soutěži najdete na webových stránkách města, na facebooku a na městském úřadě.

 

Také v září budete mít možnost využít zdarma služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Na schůzku s právníkem je nutné se objednat na telefonu 585 386 482. Nejbližší právní poradenství se uskuteční ve středu 6. září od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.

 

Fotbalisté z Moravské Huzové zvou své příznivce na další domácí utkání, které se výjimečně hraje v neděli 20. srpna od 15 hodin s celkem Nová Hradečná. Tradiční občerstvení a pečené makrely zajištěny. Srdečně zvou huzovští fotbalisté.

 

Místní kynologická organizace Vás srdečně zve na MČR mládeže a juniorů ve sportovní kynologii, které se uskuteční od pátku 18. srpna do neděle 20. srpna na fotbalovém hřišti za sokolovnou. Bohaté občerstvení bude zajištěno po celou dobu akce. Přijděte se podívat na skvělé výkony závodníků a jejich psů. Těší se na Vás kynologové Štěpánov.

 

Společnost Dřevo Habrovany nabízí levné štípané palivové dřevo. Skladem tvrdé i měkké - o délce polínek 25, 33 a 50cm, dále pak i suché dřevo - v délce polínek 33 a 50cm. Doprava zajištěna až k Vám domů. Kontakt a objednávky na telefonním čísle: 739 572 972nebo www.drevohabrovany.cz