Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - pondělí 24.července 2023

Hlášení - pondělí 24.července 2023Informace MěÚ Štěpánov

 

Vážení spoluobčané, chtěli bychom Vás touto cestou informovat, že z důvodu probíhající výstavby chodníků ve městě Štěpánov dojde ve čtvrtek a v pátek 27. a 28. července k přechodu na úplnou uzavírku v ulici ul. Dolní, u Salvie. Uvedeným úsekem nebude umožněn průjezd ani spojům dotčených linek autobusové dopravy a ty budou vedeny po objízdných trasách. Zastávky Štěpánov, u Salvie a Štěpánov, Březecká nebudou obsluhovány a to bez náhrady.

 

Fotbalisté TJ Štěpánov zvou všechny své fanoušky na první utkání v nové sezoně, kdy v rámci přípravy odehrají zápas proti týmu Lužic. Utkání se uskuteční ve středu 26. července od 17.30 hodin na hřišti za sokolovnou. Přijďte se podívat a povzbudit. Těšíme se na Vaši letní účast.

 

Také v srpnu budete mít možnost využít zdarma služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Na schůzku s právníkem je nutné se objednat na telefonu 585 386 482. Nejbližší právní poradenství se uskuteční ve středu 9. srpna od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.

 

Společnost Dřevo Habrovany nabízí levné štípané palivové dřevo. Skladem tvrdé i měkké - o délce polínek 25, 33 a 50cm, dále pak i suché dřevo - v délce polínek 33 a 50cm. Doprava zajištěna až k Vám domů. Kontakt a objednávky na telefonním čísle: 739 572 972 nebo www.drevohabrovany.cz.

V pátek 28. července Vás zveme na promítání letního kina Štěpánov. V letní podvečer Vám na areálu chovatelů ve Štěpánově namíchá dokonalý komediální drink nová česká veselohra Život pro samouky. Vstupné je dobrovolné, projekce filmu začne ihned po setmění. Nenechte si ujít tuto dechberoucí jízdu světem randění a seznamování. Areál a občerstvení budou otevřeny od 19:30 hodin, těšíme se na Vás. V případě nepříznivého počasí se projekce přesune do místního kina.

 

Firma Nikol Drůbež bude v úterý 25. července v Moravské Huzové od 12:00 u potravin, ve Štěpánově od 12:15 u Sokolovny, v Benátkách od 12:30 u rybníka a v Březcích od 12:45 do 13:00 u zámečku (kontejneru) nabízet k prodeji kuřice různých barev, chovné kohouty, krůty, krmné směsi a vitamíny.

 

Sbor dobrovolných hasičů Stádlo Vás v sobotu 29. července srdečně zve na Oslavy 60. výročí založení sboru. Centrum oslav bude ve Stádle na hřišti a bohatý program bude zahájen ve 13:30 slavnostním průvodem. Těšit se můžete na spoustu muziky, zábavy a soutěží. Dobré občerstvení bude zajištěno. Těšíme se na Vás.