Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 10.07.2024

Hlášení - středa 10.07.2024Informace MěÚ Štěpánov

 

Hanácký skanzen v Příkazích Vás zve na akci Tradiční tesařské řemeslo, která se bude konat tuto sobotu 13. července od 10:00 – 17:00 hodin. Můžete se těšit na ukázky hoblování, otesávání a další zpracování dřeva za použití tesařských nástrojů a nářadí, komentované prohlídky roubené stodoly ze Skaličky a dřevěné dílničky pro děti. K poslechu zahraje hudební duo ze ZUŠ Jedovnice. Občerstvení zajištěno.

 

TJ Sokol Družstevník Moravská Huzová ve spolupráci s kinem ve Štěpánově Vás zve v pátek 12. července na fotbalové hřiště v Moravské Huzové na promítání letního kina. Promítneme novou českou komedii Sladký život. Projekce začne po setmění, přibližně ve 21:30, vstupné je dobrovolné a občerstvení je zajištěno! Udírna, maso na grilu a točené pivo budou připraveny od 19 hodin. A akce proběhne za každého počasí.

 

Fotbalisti z Moravské Huzové zvou všechny v sobotu 13. července na Dětský den. Od 14 hodin pro Vás budou nachystané hry pro děti, malování na obličej, tetování, zastaví se za námi hasiči s pěnou, k tanci a poslechu bude reprodukovat hudbu DJ a snad bude i nějaké překvapení.  Bohatá tombola a občerstvení připraveno. Těšíme se na Vás, fotbalisti z Moravské Huzové.

 

Fotbalisti TJ Štěpánov zvou příznivce kopané na turnaj bývalých hráčů, který se uskuteční v sobotu 13. července od 14 hodin na hřišti za sokolovnou. Utkají se týmy Štěpánova, Hodolan, Střeně a Hněvotína. Občerstvení bude jako vždy zajištěno. Přijděte se podívat, jak to válí „staré gardy“.

 

Ve čtvrtek od 11:20 do 11:40 u nákupního střediska Hruška bude firma z Jižní Moravy prodávat: okurky nakládačky, kopr, křen, čerstvé jahody, nové brambory za 22 Kč, meruňky, maliny, borůvky, jablka, broskve za 49 Kč, květák, kapustu, brokolici, rajčata a další ovoce a zeleninu, fazole, vejce, med, nakládanou zeleninu, korbáčiky a marmelády. Možnost rozvozu na telefonním čísle: 736 127 257.

 

Všechny milovníky sportu a nohejbalu zvlášť zveme na již 5. ročník nohejbalového turnaje trojic „O POHÁR LIBOŠE 2024“. Turnaj se uskuteční v sobotu 20. července v Liboši, na víceúčelovém hřišti u rybníka „Jílkov“.  Občerstvení bude zajištěno. Přihlášky lze podávat telefonicky na čísle 776 171 274.