Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - středa 19.06.2024

Hlášení - středa 19.06.2024Informace MěÚ Štěpánov

 

Sbor dobrovolných hasičů Štěpánov zve na VII. ročník netradičních závodů v požárním sportu. Akce proběhne v sobotu 22. 6. 2024 od 10 hodin na fotbalovém hřišti za sokolovnou. Udírna bude natřískaná dobrotami a POZOR! letos budou i makrely. Těší se štěpánovští hasiči!

 

Starosta města svolává na čtvrtek 27. června 2024 od 17 hodin do prostor školní jídelny ZŠ Štěpánov 12. veřejné zasedání Zastupitelstva města Štěpánov.

 

Ve čtvrtek od 11:20 do 11:40 u nákupního střediska Hruška bude firma z Jižní Moravy prodávat: okurky nakládačky, kopr, křen, čerstvé jahody, nové brambory za 22 Kč, meruňky, maliny, borůvky, jablka, zelí, květák, kapustu, brokolici, rajčata a další ovoce a zeleninu, fazole, vejce, med, ovocná vína, nakládanou zeleninu, korbáčiky a marmelády. Možnost rozvozu na telefonním čísle 736 127 257.

 

Fotbalisté z Moravské Huzové zvou své příznivce na poslední domácí utkání jarní části sezony, které se koná v sobotu 22. června od 16 hodin, kdy hostí celek Sokol Jívová. Tradiční občerstvení a pečené makrely zajištěny. Srdečně zvou huzovští fotbalisté.

 

Knihovna Štěpánov oznamuje čtenářům, že ve čtvrtek 20. 6. bude z provozních důvodů uzavřena. Děkujeme za pochopení.

 

Upozorňujeme občany, že probíhá chemický postřik chodníků a veřejných ploch proti pleveli. S postřikem se začalo v Novoveské ulici a postupně budou ošetřeny plochy po celém Štěpánově a v jeho místních částech.