Horní menu

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu > Hlášení - pondělí 17.července 2023

Hlášení - pondělí 17.července 2023    Informace MěÚ Štěpánov

 

Vinařství Holánek přijede v sobotu s pojízdnou vinotékou. Tento týden nabízí polosladké Rulandské bílé za akční cenu 140 Kč (běžně za 180 Kč) a suché Rulandské šedé jen za 130 Kč (běžně 180 Kč). Vinotéka bude stát od 15:35 - 15:50 před obchodem Hruška.   

 

V rámci programu „Kvalita ovzduší v naší obci“ jsme pro Vás s firmou BIOMAC připravili akci „DŘEVNÍ PELETY ZA CENU UHLÍ“. Tato akce je určena především pro domácnosti s automatickým kotlem na uhlí nebo na starý kotel s nástavbou a podavačem na uhlí. Cena je 650 Kč za metrák. Informovat se a objednávat můžete osobně na prodejně v Brníčku u Uničova nebo na telefonu 605 23 24 77.

 

V úterý 18. července od 18 hodin zveme do kina ve Štěpánově na přednášku a poradenství ohledně získání dotace a realizace instalace fotovoltaického systému na ohřev vody. Na přednášce se občané zejména dozví, jak v dnešní těžké době najít úspory v oblasti finanční a energetické, mohou získat komplexní finanční poradenství   (kde a jak ušetřit), komplexní energetické poradenství a informace o využití různých dotačních programů pro seniory a nízko příjmové osoby.

 

Firma Nikol Drůbež bude v úterý 18. července v Moravské Huzové od 12:00 u potravin, ve Štěpánově od 12:15 u Sokolovny, v Benátkách od 12:30 u rybníka a v Březcích od 12:45 do 13:00 u zámečku (kontejneru) nabízet k prodeji kuřice různých barev, chovné kohouty, krmné směsi a vitamíny.

 

Praktický lékař MUDr. David Folprecht upozorňuje občany, že z důvodu dovolené nebude do 28. července 2023 ordinovat. V neodkladných případech zastupuje ordinace MUDr. Tóthové ve svých ordinačních hodinách.

 

Starosta města vyhlašuje soutěž pro amatérské fotografy s názvem Léto ve Štěpánově. Soutěžit se bude ve dvou kategoriích. První nese název Duch místa a druhá Letní čas spolu ve Štěpánově. Tři nejlepší fotografie v každé kategorii budou oceněny finanční odměnou, věcnou cennou a diplomem. Uzávěrka přihlášek je 15. září. Bližší informace k soutěži najdete na webových stránkách města, na facebooku a na městském úřadě.