Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu

Hlášení rozhlasu


 

 Formulář - objednávka hlášení

 

Výňatek z příslušné směrnice:

Oficiální zprávy starosty města a městského úřadu i ostatní zprávy jsou hlášeny v pracovní dny v 17:30 – 17:50 hodin tak, aby hlášení nezasahovalo do zvonění zvonu v kapli v Březcích v 18 hodin.  Vyhlašování v jiném než obvyklém čase, podléhá schválení vedoucím HSO, případně tajemníkem. Poplatek za vyhlášení jedné zprávy je 60 Kč. Mimořádné komerční hlášení (prodejce dopoledne apod.) je zpoplatněno částkou 300 Kč. Od poplatku je osvobozeno: úřední hlášení, úmrtí, ztráty a nálezy věcí a zvířat, vyhlášení sportovních či kulturních akcí místních spolků a organizací, hlášení zdravotnických zařízení, škol a jiná hlášení podobného charakteru. Komerční hlášení místních podnikatelů v počtu do 10 hlášení měsíčně podléhá slevě 50 %. Poplatek za hlášení je vybírán v hotovosti na pokladně MěÚ před vyhlášením, případně na základě vystavené faktury dle objednávky-žádosti o hlášení. Podklad k fakturaci dává asistent. Do hlášení nebudou přijaty inzeráty, jejichž obsah by překračoval povolený limit 400 znaků včetně mezer (cca 65 slov) a který by narušoval mravní a estetické cítění občanů. Hlášení je možno podat písemně s podpisem zadavatele na předepsaném formuláři, který je fyzicky k dispozici na podatelně Městského úřadu Štěpánov nebo online ke stažení na webových stránkách města. Žádosti o hlášení budou archivovány. Za obsah podaných hlášení plně odpovídá objednatel. Podání jsou přijímána na podatelně MěÚ a evidována asistentem v samostatné evidenci.  Hlášení provádí pracovníci hospodářsko správního odboru, ve Stádle je hlášení zajištěno dálkovým způsobem. Hlášení je též zveřejňováno ve formátu *.pdf na webových stránkách města – zveřejnění zabezpečí asistent či pověřený pracovník.

Hlášení rozhlasu 26. 8. 2021

Datum konání: 26. 8. 2021

Hlášení rozhlasu 26. 8. 2021Hlášení rozhlasu 25. 8. 2021

Datum konání: 25. 8. 2021

Hlášení rozhlasu 25. 8. 2021Hlášení rozhlasu 24. 8. 2021

Datum konání: 24. 8. 2021

Hlášení rozhlasu 24. 8. 2021Hlášení rozhlasu 23. 8. 2021

Hlášení rozhlasu 23. 8. 2021Hlášení - 18. 08. 2021

Informace MěÚ Štěpánov

 

Kominictví a topenářský servis provedou 6. září čištění a revize komínů za 350 Kč, plynových kotlů za 350 Kč, kotlů na tuhá paliva za 800 Kč. Objednávky na telefon 608 74 89 89.

 

Farma Gazda Bohumín bude prodávat: nosné kuřice, kohouty, rozkrmená husokáčata mulard, krmivo pro slepice, vitamíny a doplňky pro drůbež. Prodej se uskuteční ve čtvrtek 19. srpna v 8:25 před Sokolovnou. Případné objednávky přijímáme na telefonu 602 715 811 anebo přes www.prodejdrubeze.cz.

 

Ve čtvrtek od 12:20 – 12:40 u nákupního střediska Hruška bude firma z Jižní Moravy prodávat: meruňky, broskve, švestky, borůvky, hroznové víno, okurky nakládačky, nové brambory za 9,90 Kč, cibuli ,česnek, nové zelí, květák, rajčata, okurky, žampiony, jablka od 19 Kč a jiné ovoce a zeleninu dle aktuální nabídky , fazole Becok 135 Kč /kg, český  med, vejce , ovocná vína, sirupy, bonbóny a čokolády.

 

Fotbalisté TJ Štěpánov vás opět zvou na domácí zápas. V sobotu 21. srpna od 16:30 hodin se utkáme s mužstvem z Nemilan. Jako vždy nabízíme dobrý fotbal a bohaté občerstvení. Přijďte nás povzbudit. Zvou fotbalisté TJ Štěpánov.

 

Strojírenská společnost EUTECH akciová společnost sídlící ve Šternberku přijme pracovníky na pozice CNC frézař, obsluha CNC elektroerozivní hloubičky, brusič kovů a projektový manažer. Nabízíme velmi dobré mzdové ohodnocení, náborový příspěvek až 20 tisíc korun a celou řadu zajímavých benefitů. Informujte se na telefonním čísle 731 858 702 nebo pište na email kariera@eutech.cz.

 

Ordinace MUDr. Tóthové oznamuje, že od pondělí 23. srpna  do  pátku 3. září bude ordinace  z důvodu čerpání dovolené mimo provoz. Zastupuje MUDr. Folprecht  ve svých ordinačních hodinách. V akutních, neodkladných případech se obraťte na urgentní příjem FN Olomouc nebo Nemocnice Šternberk.Hlášení - středa 11. 8. 2021

Informace MěÚ Štěpánov

 

Strojírenská společnost EUTECH akciová společnost sídlící ve Šternberku přijme pracovníky na pozice CNC frézař, obsluha CNC elektroerozivní hloubičky, brusič kovů a projektový manažer. Nabízíme velmi dobré mzdové ohodnocení, náborový příspěvek až 20 tisíc korun a celou řadu zajímavých benefitů. Informujte se na telefonním čísle 731 858 702 nebo pište na email kariera@eutech.cz.

 

Zítra ve čtvrtek od 13:20 do 13:40 u nákupního střediska Hruška bude firma z Jižní Moravy prodávat: meruňky, broskve, švestky, borůvky, maliny, okurky nakládačky, nové brambory za 9,90 Kč, cibuli, česnek, nové zelí, květák, rajčata, okurky, žampiony, jablka a jiné ovoce a zeleninu dle aktuální nabídky. Fazole Becok 135 Kč/kg, český  med, vejce , ovocná vína, sirupy, bonbóny a čokolády.

 

Fotbalisté z Moravské Huzové zvou své příznivce na mistrovské utkání na domácí půdě, kdy hostí v sobotu 14.8. od 16.hodin celek Huzová. Tradiční občerstvení a pečené makrely zajištěno. Srdečně zvou huzovští fotbalisté.

 

Fotbalisté TJ Štěpánov vás zvou a další domácí zápas. V sobotu 14. srpna od 14 hodin se utkají se soupeřem s Velkého Újezdu. Utkání je v netradiční dobu vzhledem k pořádání hudební akce za Sokolovnou. Přesto vás zveme nejenom na fotbal, ale i dobré občerstvení při něm. Těší se na Vaši návštěvu fotbalisté TJ Štěpánov.

 

Knihovna Štěpánov oznamuje čtenářům, že v pondělí 16. srpna bude z provozních důvodů uzavřena. Případné změny sledujte na webu knihovny. Děkujeme za pochopení.

 

V pátek 13. 8. 2021 zveme do letního kina ve Štěpánově na areálu chovatelů na promítání hororové komedie Tima Burtona BEETLEJUICE. Projekce začne ihned po setmění a občerstvení bude připraveno!

 

MUDr. Folprecht oznamuje, že od 9. do 20. srpna včetně, z důvodu dovolené neordinuje. Po dobu jeho nepřítomnosti zastupuje ordinace MUDr. Tothové ve svých ordinačních hodinách.Hlášení - pondělí 09. 08. 2021

Informace MěÚ Štěpánov

 

Nikol Drůbež nabízí k prodeji Slepice různých barev 22 týdnů, chovné kohouty, brojlerová kuřata, kačeny na dokrmení, měsíční kačeny, husokačeny, krmné směsi a vitamíny. Prodej se uskuteční zítra 10. srpna. V Moravské Huzové to bude od 12:00 do 12:15 u potravin, ve Štěpánově od 12:15 do 12:30 u restaurace Sokolovna, v Benátkách od 12:30 do 12:45 u rybníka a v Březcích od 12:45 do 13:00 u zámečku (u kontejnerů).

 

V pátek 13. 8. 2021 zveme do letního kina ve Štěpánově na areálu chovatelů na promítání hororové komedie Tima Burtona BEETLEJUICE. Projekce začne ihned po setmění a občerstvení bude připraveno!

 

MUDr. Folprecht oznamuje, že od 9. do 20. srpna včetně, z důvodu dovolené neordinuje. Po dobu jeho nepřítomnosti zastupuje ordinace MUDr. Tothové ve svých ordinačních hodinách.Hlášení - středa 28. 07. 2021

Informace MěÚ Štěpánov

 

Dětská lékařka, MUDr. Gastová oznamuje, že nebude ve čtvrtek 29. července ordinovat. V pátek 30. července bude ordinovat od 12 do 14 hodin.

 

Knihovna Štěpánov oznamuje čtenářům, že v pondělí 2. srpna bude z provozních důvodů. Případné změny sledujte na webu knihovny.

 

Zubní lékař MDDr. Růžička oznamuje, že ve dnech 2.8. až 13.8. nebude ordinovat. Akutní pacienty ošetří pohotovostní služba v Olomouci.

 

Ve čtvrtek od 12:20 – 12:40 u nákupního střediska Hruška bude firma z Jižní Moravy prodávat: broskve, borůvky, maliny, okurky nakládačky, brambory za 13 Kč, cibuli ,česnek, nové zelí, květák, rajčata, okurky, žampiony, jablka, slovenské meruňku a jiné ovoce a zeleninu dle aktuální nabídky, fazole Becok 135 Kč /kg, český  med, vejce, ovocná vína, sirupy, bonbóny a čokolády.

 

MŠ Moravská Huzová příjme učitelku na 0,37 úvazku. Další informace obdržíte u ředitelky MŠ na telefonním čísle 739 300 006. Své životopisy s kontaktem můžete zasílat na adresu MŠ - Moravské Huzová č.p. 60, popřípadě na e-mail info@skolkahuzova.cz.

 

Vážení spoluobčané, chtěli bychom Vás touto cestou požádat o provedení úklidu chodníků a krajnic kolem Vašich domů, vrat a plotů, abychom to měli na Hody hezké, tak jako tomu bývalo každý rok. Hromádky, které při úklidu vzniknou můžete nechat ležet u krajnice, zajistíme jejich odvoz. Těm, kterým se podaří a bude v jejich silách očistit okolí svého domu a zahrádky, děkujeme za pomoc a spolupráci.

 

Fotbalisté z Moravské Huzové Vás zvou v sobotu 31. července od 13 hodin na Dětské odpoledne spojené se zábavnými soutěžemi, výstavou vojenské techniky, hasičskou pěnou, tombolou pro děti i dospělé, malováním na obličej a s dalšími atrakcemi. Večer Vás čeká posezení s hudbou. Občerstvení zajištěno, včetně udírny a pečených makrel. Srdečně se na Vás těší huzovští fotbalisté a jejich příznivci.

 

Oznamujeme občanům a všem návštěvníkům štěpánovských hodových slavností, že stánkový prodej a kolotoče budou v provozu, tak jak jsme zvyklí od sobotního dopoledne po celý víkend.

 

 

TJ Štěpánov zve všechny fanoušky kopané v sobotu 31. července na hřiště za Sokolovnou. Od 10 hodin zde změří své síly fotbaloví veteráni Štěpánova se stejně mladými hráči z Hodolan. Podmínkou vstupu do utkání je věk minimálně 50 let. Občerstvení bude zajištěno, těší se na vás fotbalisté TJ Štěpánov.

 

Výstaviště Flora Olomouc Vás zve na letní etapu výstavy Flora Olomouc. Akce se koná od 19. do 22. srpna na olomouckém Výstavišti Flora. Připravena bude ohromující květinová expozice a bohatý doprovodný program. Aktuální informace najdete na webu www.flora-ol.cz.

 

Také v srpnu budete mít možnost využít služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Na schůzku s právníkem je nutné se objednat na telefonu 585 386 482. Nejbližší bezplatné poradenství se uskuteční ve středu 4. srpna od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.  

 

Rádi bychom vás pozvali na charitativní cyklojízdu Na kole dětem Ze Štěpánova po Hané. Start bude 31. 7. 2021 v 9:30 hodin od sokolovny. Souběžně bude za sokolovnou probíhat sportovně kulturní den. Vystoupí Michal Nesvadba, Železný Zekon, folklórní soubor Hanačka, Acoustic Lumen a další. Můžete se těšit na spoustu her a soutěží. Vstupné zdarma. Výtěžek z této akce bude věnován Nadačnímu fondu Na kole dětem na podporu onkologicky nemocných dětí. Těší se na Vás pořadatelé!Hlášení - pondělí 26. 07. 2021

Informace MěÚ Štěpánov

 

Vážení spoluobčané, chtěli bychom Vás touto cestou požádat o provedení úklidu chodníků a krajnic kolem Vašich domů, vrat a plotů, abychom to měli na Hody hezké, tak jako tomu bývalo každý rok. Hromádky, které při úklidu vzniknou můžete nechat ležet u krajnice, zajistíme jejich odvoz. Těm, kterým se podaří a bude v jejich silách očistit okolí svého domu a zahrádky, děkujeme za pomoc a spolupráci.

 

Nikol Drůbež nabízí k prodeji slepice různých barev 22 týdnů staré, chovné kohouty, brojlerová kuřata a krmné směsi a vitamíny. Prodej se uskuteční zítra 27. července. V Moravské Huzové to bude od 12:00 do 12:15 u potravin, ve Štěpánově od 12:15 do 12:30 u restaurace Sokolovna, v Benátkách od 12:30 do 12:45 u rybníka a v Březcích od 12:45 do 13:00 u zámečku (u kontejnerů).

 

Fotbalisté z Moravské Huzové Vás zvou v sobotu 31. července od 13 hodin na Dětské odpoledne spojené se zábavnými soutěžemi, výstavou vojenské techniky, hasičskou pěnou, tombolou pro děti i dospělé, malováním na obličej a s dalšími atrakcemi. Večer Vás čeká posezení s hudbou. Občerstvení zajištěno, včetně udírny a pečených makrel. Srdečně se na Vás těší huzovští fotbalisté a jejich příznivci.

 

Oznamujeme občanům a všem návštěvníkům štěpánovských hodových slavností, že stánkový prodej a kolotoče budou v provozu, tak jak jsme zvyklí od sobotního dopoledne po celý víkend.

 

TJ Štěpánov Vás srdečně zve na přátelské utkání s družstvem Autodemont Horka nad Moravou, které se uskuteční zítra 27. července od 17:30 hodin na hřišti za Sokolovnou.

 

TJ Štěpánov zve všechny fanoušky kopané v sobotu 31. července na hřiště za Sokolovnou. Od 10 hodin zde změří své síly fotbaloví veteráni Štěpánova se stejně mladými hráči z Hodolan. Podmínkou vstupu do utkání je věk minimálně 50 let. Občerstvení bude zajištěno, těší se na vás fotbalisté TJ Štěpánov.

 

Výstaviště Flora Olomouc Vás zve na letní etapu výstavy Flora Olomouc. Akce se koná od 19. do 22. srpna na olomouckém Výstavišti Flora. Připravena bude ohromující květinová expozice a bohatý doprovodný program. Aktuální informace najdete na webu www.flora-ol.cz.

 

Také v srpnu budete mít možnost využít služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Na schůzku s právníkem je nutné se objednat na telefonu 585 386 482. Nejbližší bezplatné poradenství se uskuteční ve středu 4. srpna od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.  

 

 

Rádi bychom vás pozvali na charitativní cyklojízdu Na kole dětem Ze Štěpánova po Hané. Start bude 31. 7. 2021 v 9:30 hodin od sokolovny. Souběžně bude za sokolovnou probíhat sportovně kulturní den. Vystoupí Michal Nesvadba, Železný Zekon, folklórní soubor Hanačka, Acoustic Lumen a další. Můžete se těšit na spoustu her a soutěží. Vstupné zdarma. Výtěžek z této akce bude věnován Nadačnímu fondu Na kole dětem na podporu onkologicky nemocných dětí. Těší se na Vás pořadatelé!Hlášení - 22. 07. 2021

Informace MěÚ Štěpánov

 

Výstaviště Flora Olomouc Vás zve na letní etapu výstavy Flora Olomouc. Akce se koná od 19. do 22. srpna na olomouckém Výstavišti Flora. Připravena bude ohromující květinová expozice a bohatý doprovodný program. Aktuální informace najdete na webu www.flora-ol.cz.

 

Také v srpnu budete mít možnost využít služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Na schůzku s právníkem je nutné se objednat na telefonu 585 386 482. Nejbližší bezplatné poradenství se uskuteční ve středu 4. srpna od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.  

 

Soukromá drůbežárna Želechovice bude prodávat roční slepice v pátek 23. července od 14 do 18 hodin, v sobotu od 8 do 18 hodin a v neděli 25. července od 8 do 18 hodin. Cena za kus je 40 Kč. Telefonní kontakt 728 224 079.

 

Rádi bychom vás pozvali na charitativní cyklojízdu Na kole dětem Ze Štěpánova po Hané. Start bude 31. 7. 2021 v 9:30 hodin od sokolovny. Souběžně bude za sokolovnou probíhat sportovně kulturní den. Vystoupí Michal Nesvadba, Železný Zekon, folklórní soubor Hanačka, Acoustic Lumen a další. Můžete se těšit na spoustu her a soutěží. Vstupné zdarma. Výtěžek z této akce bude věnován Nadačnímu fondu Na kole dětem na podporu onkologicky nemocných dětí. Těší se na Vás pořadatelé!

 

Dětská lékařka, MUDr. Gastová oznamuje, že nebude ve čtvrtek 22. 7. ordinovat. Přítomna bude pouze sestra a v pátek 23. 7. bude ordinace od 12 do 14 hodin.

 

V říjnu se otevírá nová restaurace McDonald's Náklo-Unčovice. Pokud hledáte stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek nebo brigádu pro více informací volejte číslo 722 964 479. Praxe není potřeba. Do doby, než se nová restaurace McDonald's otevře, bude zaškolení probíhat v Olomouci.

 

Prádelna Blue Bubble hledá řidiče na rozvoz prádla. Vhodné pro osoby OZP nebo OZZ, 6 hodinový pracovní úvazek. Kontakt:  pí. Marešová - 603 751 138 nebo osobně na vlakovém nádraží ve Štěpánově.