Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Město > Hlášení rozhlasu

Hlášení rozhlasu


 

 Formulář - objednávka hlášení

 

Výňatek z příslušné směrnice:

Oficiální zprávy starosty města a městského úřadu i ostatní zprávy jsou hlášeny v pracovní dny v 17:30 – 17:50 hodin tak, aby hlášení nezasahovalo do zvonění zvonu v kapli v Březcích v 18 hodin.  Vyhlašování v jiném než obvyklém čase, podléhá schválení vedoucím HSO, případně tajemníkem. Poplatek za vyhlášení jedné zprávy je 60 Kč. Mimořádné komerční hlášení (prodejce dopoledne apod.) je zpoplatněno částkou 300 Kč. Od poplatku je osvobozeno: úřední hlášení, úmrtí, ztráty a nálezy věcí a zvířat, vyhlášení sportovních či kulturních akcí místních spolků a organizací, hlášení zdravotnických zařízení, škol a jiná hlášení podobného charakteru. Komerční hlášení místních podnikatelů v počtu do 10 hlášení měsíčně podléhá slevě 50 %. Poplatek za hlášení je vybírán v hotovosti na pokladně MěÚ před vyhlášením, případně na základě vystavené faktury dle objednávky-žádosti o hlášení. Podklad k fakturaci dává asistent. Do hlášení nebudou přijaty inzeráty, jejichž obsah by překračoval povolený limit 400 znaků včetně mezer (cca 65 slov) a který by narušoval mravní a estetické cítění občanů. Hlášení je možno podat písemně s podpisem zadavatele na předepsaném formuláři, který je fyzicky k dispozici na podatelně Městského úřadu Štěpánov nebo online ke stažení na webových stránkách města. Žádosti o hlášení budou archivovány. Za obsah podaných hlášení plně odpovídá objednatel. Podání jsou přijímána na podatelně MěÚ a evidována asistentem v samostatné evidenci.  Hlášení provádí pracovníci hospodářsko správního odboru, ve Stádle je hlášení zajištěno dálkovým způsobem. Hlášení je též zveřejňováno ve formátu *.pdf na webových stránkách města – zveřejnění zabezpečí asistent či pověřený pracovník.

Hlášení - 23. 06. 2021

Informace MěÚ Štěpánov

 

Knihovna Štěpánov oznamuje čtenářům, že ve čtvrtek 24. června bude z technických důvodů uzavřena. Případné změny sledujte na webu knihovny.

 

 

Paní Peřinová, od bývalé benzinky, nabízí k prodeji hůlky na ryby, dřevěné uhlí a bazénovou chemii.

 

Kruh přátel hudby pořádá ve spolupráci s nadací Český hudební fond v koncertním sále ZUŠ ve Štěpánově v pátek 25. června od 17 hodin klavírní recitál, v podání předního českého klavíristy Lukáše Klánského. 

 

Starosta města svolává na středu 23. června od 17 hodin do prostor Školní jídelny při ZŠ Štěpánov 18. zasedání Zastupitelstva města Štěpánov. Upozorňujeme, že se zasedání zastupitelstva bude konat za všech aktuálně platných opatření.

 

TJ Štěpánov pořádá v sobotu 26. června od 13 hodin na hřišti odpoledne pro malé i velké. Ve 14 hodin bude pro děti připravena hasičská pěna, vojenská veteránská technika a skákací hrad. Občerstvení je připraveno.

 

V sobotu 26. června od 20 hodin se v areálu za sokolovnou koná taneční zábava s kapelou Motors. Vstupné do 20 hodin zdarma. Od 20 hodin za 100 Kč.

 

Studénka drůbež nabízí k prodeji kuřice ve snušče, roční slepice za 80 Kč za kus, káčata, husokačeny, krmné směsi a vitamíny. Prodej se uskuteční v sobotu 26. června. V Moravské Huzové to bude od 12:00 hodin u potravin, ve Štěpánově od 12:15 u restaurace Sokolovna, v Benátkách od 12:30 u rybníka a v Březcích od 12:45 do 13:00 u zámečku (u kontejnerů). Po telefonické domluvě je možný i prodej v místě Studénka. Telefon je 720 355 216.

 

Ordinace MUDr. Jitky Tóthové oznamuje občanům možnost očkování proti nemoci Covid 19 jednorázovou vakcínou Janssen od firmy Johnson. Hlásit se mohou i neregistrovaní pacienti na telefonním čísle 605 219 667.

 

Firma Studio.R v Štěpánově přijme na úklid v provozovně paní na 5-6 hodin týdně. Dále firma přijme do pracovního poměru na jednu směnu pozice zámečník svářeč. Praxe nutná, dobré platební a pracovní podmínky. Kontakt Rober Šlotíř telefon 602714666 nebo email studio.r@volny.cz

 

Pro naše město nabízí své služby kamenictví GAL. Je to kamenictví s dlouholetou tradicí a bude u nás přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s kameníkem, který se právě pohybuje v okolí našeho města a to na jednoduchém telefonním čísle 777 888 332, číslo je platné po celý rok.

Kamenictví GAL nabízí:

  • Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení
  • broušení starých hrobů
  • kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování
  • a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu
  • dnes sleva až 30%

Dětská lékařka MUDr. Gastová oznamuje, že nebude ve čtvrtek 24. června ordinovat, přítomna bude pouze sestra. V pátek 25. června bude ordinace od 12 do 14 hodin. V případě nutnosti zastupuje lékařská pohotovostní služba Olomouc a Šternberk.

 

V říjnu se otevírá nová restaurace McDonald's Náklo-Unčovice! Pokud hledáte stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek nebo brigádu? Staňte se součástí skvělého týmu, kde Vám umožní pružnou pracovní dobu a kariérně růst. Praxe není potřeba, vše Vás rádi naučíme. Do doby, než se nová restaurace McDonald's otevře, bude zaškolení probíhat v Olomouci. Více informací na telefonním čísle: 722 964 479.Hlášení rozhlasu 22. 6. 2021

Datum konání: 22. 6. 2021

Hlášení rozhlasu 22. 6. 2021Hlášení - 16. 06. 2021

Informace MěÚ Štěpánov

 

V říjnu se otevírá nová restaurace McDonald's Náklo-Unčovice! Pokud hledáte stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek nebo brigádu? Staňte se součástí skvělého týmu, kde Vám umožní pružnou pracovní dobu a kariérně růst. Praxe není potřeba, vše Vás rádi naučíme. Do doby, než se nová restaurace McDonald's otevře, bude zaškolení probíhat v Olomouci. Více informací na telefonním čísle 722 964 479.

 

Zítra ve čtvrtek od 11:30 u NS Hruška bude firma z Jižní Moravy prodávat: čerstvé jahody, borůvky, meruňky, brambory za 9 Kč, cibuli, čerstvý česnek, nové zelí, květák, rajčata, okurky, kedlubny, žampiony, jablka, citrusy a jiné ovoce a zeleninu dle aktuální nabídky. Dále fazole Becok 135 Kč/kg, český  med, vejce, ovocná vína, sirupy, bonbóny a čokolády.

 

Město Štěpánov, Kruh přátel hudby, pořádá ve spolupráci s nadací Český hudební fond v koncertním sále ZUŠ ve Štěpánově v pátek 25. června od 17 hodin klavírní recitál, v podání předního českého klavíristy Lukáše Klánského.  

 

Českomoravská bezpečnostní agentura se sídlem v Bohuňovicích hledá účetní na zkrácený úvazek 6. hod. denně mzda 18 až 20 tisíc korun.
Pracovní náplní bude vedení podvojného a mzdového účetnictví, skladové evidence a inventarizace, kompletní zpracování mzdové agendy. Požadujeme znalost účetní a daňové legislativy, účetních dokladů a jejich evidence, znalost práce na počítači a v editorech Word, Excel.

 

Dětská lékařka MUDr. Gastová oznamuje, že nebude ve čtvrtek 17. června ordinovat, přítomna bude pouze sestra a v pátek 18. června bude ordinace od 12 do 14 hodin. V případě nutnosti zastupuje lékařská pohotovostní služba Olomouc a Šternberk.

 

Starosta města svolává na středu 23. června od 17 hodin do prostor Školní jídelny při ZŠ Štěpánov 18. zasedání Zastupitelstva města Štěpánov. Upozorňujeme, že se zasedání zastupitelstva bude konat za všech aktuálně platných opatření.

 

Ordinace MUDr.Jitky Tóthové oznamuje občanům možnost očkování proti nemoci Covid 19 jednorázovou vakcínou Janssen od firmy Johnson. Hlásit se mohou i neregistrovaní pacienti na telefonním čísle  605 219 667

Firma DýhaMax s.r.o. přijme do pracovního poměru zaměstnance na tyto pozice:
- obsluha nářezového centra
- obsluha olepovačky hran
- obsluha dřevoobráběcího CNC
- dělník do výroby - těžší fyzická práce
- ženy na finalizaci výrobků a do expedice
Na všechny počítačem řízené stroje pracovníky zaučíme,
jedná se o vícesměnný provoz a nabídka platí jen pro vážné zájemce.
Potenciální uchazeči se mohou osobně hlásit na adrese Horní 22/13 Štěpánov, v pracovní dny od 7 do16 hodin.
Kontaktní osobou je vedoucí výroby pan Hudák Jan.

 

Zemědělské družstvo Újezd u Uničova, drůbežárna Brníčko prodává roční slepice. Prodej se uskuteční v úterý 22. června od 13 do 15 hodin. Cena za kus je 50 Kč. Pokud je odběr nad 100 ks, cena je 40 Kč za kus a takové množství už je nutno objednat na telefonu 736 770 788 (2x) středa poprvé.

 

Všechny milovníky sportu a nohejbalu zvlášť zveme na již 2. ročník nohejbalového turnaje trojic „O POHÁR LIBOŠE 2021“. Turnaj se uskuteční v sobotu 26. června na víceúčelovém hřišti u rybníka „Jílkov“ v Liboši.  Bohaté občerstvení je zajištěno. Přihlášky lze podávat telefonicky na čísle 776 171 274.Hlášení - pondělí 14. 06. 2021

Informace MěÚ Štěpánov

 

Upozorňujeme občany, že zítra 15. června bude úplně uzavřena sil. III/44616 v Benátkách. Objízdná trasa bude vyznačena.

 

Ordinace MUDr.Jitky Tóthové oznamuje občanům možnost očkování proti nemoci Covid 19 jednorázovou vakcínou Janssen od firmy Johnson. Hlásit se mohou i neregistrovaní pacienti na telefonním čísle  605 219 667.

 

Firma DýhaMax s.r.o. přijme do pracovního poměru zaměstnance na tyto pozice:
- obsluha nářezového centra
- obsluha olepovačky hran
- obsluha dřevoobráběcího CNC
- dělník do výroby - těžší fyzická práce
- ženy na finalizaci výrobků a do expedice
Na všechny počítačem řízené stroje pracovníky zaučíme,
jedná se o vícesměnný provoz a nabídka platí jen pro vážné zájemce.
Potenciální uchazeči se mohou osobně hlásit na adrese Horní 22/13 Štěpánov, v pracovní dny od 7 do16 hodin.
Kontaktní osobou je vedoucí výroby pan Hudák Jan.

 

Zemědělské družstvo Újezd u Uničova, drůbežárna Brníčko prodává roční slepice. Prodej se uskuteční v úterý 22. června od 13 do 15 hodin. Cena za kus je 50 Kč. Pokud je odběr nad 100 ks, cena je 40 Kč za kus a takové množství už je nutno objednat na telefonu 736 770 788.

 

Všechny milovníky sportu a nohejbalu zvlášť zveme na již 2. ročník nohejbalového turnaje trojic „O POHÁR LIBOŠE 2021“. Turnaj se uskuteční v sobotu 26. června na víceúčelovém hřišti u rybníka „Jílkov“ v Liboši.  Bohaté občerstvení je zajištěno. Přihlášky lze podávat telefonicky na čísle 776 171 274.

 

Studénka drůbež nabízí k prodeji kuřice různých barev, krůty, káčata, husokačeny, indické běžce,  krmné směsi a vitamíny. Prodej se uskuteční zítra 15. června. V Moravské Huzové to bude od 12:00 do 12:15 u potravin, ve Štěpánově od 12:15 do 12:30 u restaurace Sokolovna, v Benátkách od 12:30 do 12:45 u rybníka a v Březcích od 12:45 do 13:00 u zámečku (u kontejnerů). Po telefonické domluvě je možný i prodej v místě Studénka. Telefon je 720 355 216.Hlášení rozhlasu 11. 6. 2021

Datum konání: 11. 6. 2021

Hlášení rozhlasu 11. 6. 2021hlášení - 08. 06. 2021

Informace MěÚ Štěpánov

 

Firma DýhaMax s.r.o. přijme do pracovního poměru zaměstnance na tyto pozice:
- obsluha nářezového centra
- obsluha olepovačky hran
- obsluha dřevoobráběcího CNC
- dělník do výroby - těžší fyzická práce
- ženy na finalizaci výrobků a do expedice
Na všechny počítačem řízené stroje pracovníky zaučíme,
jedná se o vícesměnný provoz a nabídka platí jen pro vážné zájemce.
Potenciální uchazeči se mohou osobně hlásit na adrese Horní 22/13 Štěpánov, v pracovní dny od 7 do16 hodin.
Kontaktní osobou je vedoucí výroby pan Hudák Jan.

 

Tělovýchovná jednota Štěpánov vás zve na sobotu 12. 06. 2021 na dopolední miniturnaj přípravek od 9 hodin a na podvečerní přátelské utkání mužů Štěpánova a Hnojic od 16.30 hodin. Bohaté občerstvení v našem stánku je opět připraveno vás pohostit. Těšíme se na vaši návštěvu.

 

Dětská lékařka MUDr. Gastová oznamuje, že nebude ve čtvrtek 10. a v pátek 11. června ordinovat. V případě nutnosti zastupuje lékařská pohotovostní služba Olomouc a Šternberk.

 

Rodina Svozilova děkuje všem, kteří se v úterý 8. června přišli rozloučit s panem Josefem Svozilem do obřadní síně městského hřbitova ve Šternberku.

 

Knihovna Štěpánov oznamuje čtenářům, že 3., 7. a 24. června bude z technických důvodů uzavřena. Případné změny sledujte na webu knihovny. Děkujeme za pochopení.Hlášení - 04. 06. 2021

Informace MěÚ Štěpánov

 

Soukromý pěstitel z jižní Moravy bude prodávat tuto sobotu před NS Hruška od 19:15 hodin jahody 59 Kč/kg, jablka Rubín 18 Kč/kg, brambory staré 9 Kč/kg, brambory ranné 19 Kč/kg a další ovoce a zeleninu.

 

Knihovna Štěpánov oznamuje čtenářům, že 7. a 24. června bude z technických důvodů uzavřena. Případné změny sledujte na webu knihovny. Děkujeme za pochopení.

 

 

Firma DýhaMax s.r.o. přijme do pracovního poměru zaměstnance na tyto pozice:
- obsluha nářezového centra
- obsluha olepovačky hran
- obsluha dřevoobráběcího CNC
- dělník do výroby - těžší fyzická práce
- ženy na finalizaci výrobků a do expedice
Na všechny počítačem řízené stroje pracovníky zaučíme, jedná se o vícesměnný provoz a nabídka platí jen pro vážné zájemce. Potenciální uchazeči se mohou osobně hlásit na adrese Horní 22/13 Štěpánov, v pracovní dny od 7 do16 hodin. Kontaktní osobou je vedoucí výroby pan Hudák Jan.

 

 

Také v červnu budete mít možnost využít služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Na schůzku s právníkem je nutné se objednat na telefonu 585 386 482.  Nejbližší bezplatné poradenství se uskuteční ve středu 9. června od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.  

 

Obec Liboš Vás srdečně zve v neděli 6. června od 14 hodin k setkání v příjemném prostředí zahrady pohostinství „Za vodó“ v Liboši, kde se uskuteční XXVII. ročník Festivalu malých hudebních souborů, tentokrát jako posezení s dechovou hudbou DAMBOŘANKA.

 

VHS Sitka oznamuje občanům, že ve dnech od 1. do 7. června bude provádět odečty vodoměrů ve Štěpánově a jeho místních částech. Je možné nechat stav vodoměrů na vratech a u vstupu do domů.Hlášení - středa 2. 6. 2021

Informace MěÚ Štěpánov

 

Ve čtvrtek od 12:20 – 12:40 u nákupního střediska Hruška bude firma z Jižní Moravy prodávat: brambory za 9 Kč, cibuli za 12 Kč, čerstvý česnek, kořenovou zeleninu, zelí, květák, rajčata, okurky, kedlubny, žampiony, jablka, hrušky, citrusy, jahody, borůvky a jiné ovoce a zeleninu dle aktuální nabídky. Dále fazole Becok 135 Kč/kg, český  med, vejce , ovocná vína, sirupy, bonbóny a čokolády.

 

Knihovna Štěpánov oznamuje čtenářům, že 3., 7. a 24. června bude z technických důvodů uzavřena. Případné změny sledujte na webu knihovny. Děkujeme za pochopení.

 

Dětská lékařka MUDr. Gastová oznamuje, že nebude v pátek 4. června ordinovat. V případě nutnosti zastupuje lékařská pohotovostní služba Olomouc a Šternberk.

 

Firma DýhaMax s.r.o. přijme do pracovního poměru zaměstnance na tyto pozice:
- obsluha nářezového centra
- obsluha olepovačky hran
- obsluha dřevoobráběcího CNC
- dělník do výroby - těžší fyzická práce
- ženy na finalizaci výrobků a do expedice
Na všechny počítačem řízené stroje pracovníky zaučíme, jedná se o vícesměnný provoz a nabídka platí jen pro vážné zájemce. Potenciální uchazeči se mohou osobně hlásit na adrese Horní 22/13 Štěpánov, v pracovní dny od 7 do16 hodin. Kontaktní osobou je vedoucí výroby pan Hudák Jan.

 

Také v červnu budete mít možnost využít služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Na schůzku s právníkem je nutné se objednat na telefonu 585 386 482.  Nejbližší bezplatné poradenství se uskuteční ve středu 9. června od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.  

 

Obec Liboš Vás srdečně zve v neděli 6. června od 14 hodin k setkání v příjemném prostředí zahrady pohostinství „Za vodó“ v Liboši, kde se uskuteční XXVII. ročník Festivalu malých hudebních souborů, tentokrát jako posezení s dechovou hudbou DAMBOŘANKA.

 

VHS Sitka oznamuje občanům, že ve dnech od 1. do 7. června bude provádět odečty vodoměrů ve Štěpánově a jeho místních částech. Je možné nechat stav vodoměrů na vratech a u vstupu do domů.

 

Top drogerie Štěpánov nabízí prací prášek Ariel - 63 pracích dávek za akční cenu 210 Kč. Dále si u nás můžete vybrat ze širokého sortimentu papírenského zboží nebo potřeb pro zahrádkáře. Budeme rádi, když využijete služeb zásilkovny. Zásilkovna je tu pro vás a slouží pro doručování a odeslání balíčků.

 

Zubní ordinace doktora Růžičky ve Štěpánově oznamuje občanům, že od 1. července 2021 ruší středeční ordinační hodiny. Ostatní ordinační hodiny zůstávají beze změny.

 

Paní Kateřina Hlavatá z potravin Štěpík na ulici Horní ve Štěpánově oznamuje občanům, že výborná zmrzlina z Opočna se točí každý den od pondělí do neděle. Ve všední dny od 15 do 18 hodin a v sobotu a neděli od 14 do 18 hodin. Za nepříznivého počasí může být zavřeno – aktuální stav, zda se zmrzlina točí najdete na nově založených facebookových stránkách „Opočenská zmrzlina Štěpánov“.   Hlášení 31. 05. 2021

Informace MěÚ Štěpánov

 

Studénka drůbež nabízí k prodeji 22 týdnů staré kuřice různých barev, krůty bílé, husokačeny, kačeny, housata, perličky, brojlerová kuřata, krmné směsí, vitamíny. Prodej se uskuteční ve středu 2. června. V Moravské Huzové to bude od 12:00 do 12:15 u potravin, ve Štěpánově od 12:15 do 12:30 u restaurace Sokolovna, v Benátkách od 12:30 do 12:45 u rybníka a v Březcích od 12:45 do 13:00 u zámečku (u kontejnerů).

 

Také v červnu budete mít možnost využít služby právníka Advokátní kanceláře Ritter-Šťastný. Na schůzku s právníkem je nutné se objednat na telefonu 585 386 482.  Nejbližší bezplatné poradenství se uskuteční ve středu 9. června od 15 do 17 hodin v kanceláři č. 6 v 1. patře MěÚ Štěpánov.  

 

Obec Liboš Vás srdečně zve v neděli 6. června od 14 hodin k setkání v příjemném prostředí zahrady pohostinství "Za vodó“ v Liboši, kde se uskuteční XXVII. ročník Festivalu malých hudebních souborů, tentokrát jako posezení s dechovou hudbou DAMBOŘANKA.

 

VHS Sitka oznamuje občanům, že ve dnech od 1. do 7. června bude provádět odečty vodoměrů ve Štěpánově a jeho místních částech. Je možné nechat stav vodoměrů na vratech a u vstupu do domů.

 

Top drogerie Štěpánov nabízí prací prášek Ariel - 63 pracích dávek za akční cenu 210 Kč. Dále si u nás můžete vybrat ze širokého sortimentu papírenského zboží nebo potřeb pro zahrádkáře. Budeme rádi, když využijete služeb zásilkovny. Zásilkovna je tu pro vás a slouží pro doručování a odeslání balíčků.

 

Paní Kateřina Hlavatá z potravin Štěpík na ulici Horní ve Štěpánově oznamuje občanům, že výborná zmrzlina z Opočna se točí každý den od pondělí do neděle. Ve všední dny od 15 do 18 hodin a v sobotu a neděli od 14 do 18 hodin. Za nepříznivého počasí může být zavřeno – aktuální stav, zda se zmrzlina točí najdete na nově založených facebookových stránkách „Opočenská zmrzlina Štěpánov“.   

 

Společnost Miele technika v Uničově přijme nové kolegyně a kolegy na pozice montážních dělníků. Nabízí náborový bonus 20.000,- Kč. Zájemci o práci jsou vítáni na nezávazné exkurzi každé úterý v 15 hodin na Šumperské ulici v Uničově. Více informací najdete na facebooku Miele technika Uničov nebo na webu www.karieravmiele.cz.

 

Firma Havelka uhelné sklady oznamuje, že probíhá akce jarní slevy uhlí s pásem a dopravou zdarma. Ke každé dodávce uhlí nebo briket obdržíte los Havelka UHLOTERIE. Každý los je výherní a jedinečný, obsahuje různé výše výher, včetně 100% slevy a topíte zadarmo. Vždy vyhrajete a výši výhry víte okamžitě. Objednávejte u firmy Havelka na telefonním čísle 602 489 489.

 

Firma BIOMAC s.r.o. (čteno BIOMAK) nabízí občanům této obce možnost zakoupení dřevěných pelet určených ke spalování v automatických kotlích na uhlí. Aktuálně nabízíme dřevěné pelety za cenu uhlí s dopravou zdarma. Více informací o ekologickém vytápění bez špíny a uhelného prachu na telefonu 605 232 477.

 

Firma DýhaMax s.r.o. přijme do pracovního poměru zaměstnance na tyto pozice:
- obsluha nářezového centra
- obsluha olepovačky hran
- obsluha dřevoobráběcího CNC
- dělník do výroby - těžší fyzická práce
- ženy na finalizaci výrobků a do expedice
Na všechny počítačem řízené stroje pracovníky zaučíme,
jedná se o vícesměnný provoz a nabídka platí jen pro vážné zájemce.
Potenciální uchazeči se mohou osobně hlásit na adrese Horní 22/13 Štěpánov, v pracovní dny od 7 do16 hodin.
Kontaktní osobou je vedoucí výroby pan Hudák Jan.Hlášení - pátek 28. 05. 2021

Informace MěÚ Štěpánov

 

VHS Sitka oznamuje občanům, že ve dnech od 1. do 7. června bude provádět odečty vodoměrů ve Štěpánově a jeho místních částech. Je možné nechat stav vodoměrů na vratech a u vstupu do domů.

 

Tělovýchovná jednota Štěpánov vás zve v sobotu 29. května do areálu za Sokolovnou. Kromě fotbalových zápasů od 14h a zábavy pro děti, se můžete po 18h rozloučit s "Covidovou čarodejnicí", pro kterou je připravena pěkná hranice. Než vzplane, můžete ochutnat nabídku z našeho stánku. Uvažujeme o makrelách, něčem z udírny nebo grilu, alko i nealko pivečko a kdo bude mít zájem, může si donést vlastní klacek, vlastní opékadlo na opékání kabanosu, vlastní špekáček, kabanos a využít ohně z hranice pro čarodějnice a něco si sám upéct na ohni. Dobře se nalaďte a přijďte se pobavit. Těší se na Vás fotbalisti a volejbalisti TJ Štěpánov.

 

 

Top drogerie Štěpánov nabízí prací prášek Ariel - 63 pracích dávek za akční cenu 210 Kč. Dále si u nás můžete vybrat ze širokého sortimentu papírenského zboží nebo potřeb pro zahrádkáře. Budeme rádi, když využijete služeb zásilkovny. Zásilkovna je tu pro vás a slouží pro doručování a odeslání balíčků.

 

Zubní ordinace doktora Růžičky ve Štěpánově oznamuje občanům, že od 1. července 2021 ruší středeční ordinační hodiny. Ostatní ordinační hodiny zůstávají beze změny.

 

Paní Kateřina Hlavatá z potravin Štěpík na ulici Horní ve Štěpánově oznamuje občanům, že výborná zmrzlina z Opočna se točí každý den od pondělí do neděle. Ve všední dny od 15 do 18 hodin a v sobotu a neděli od 14 do 18 hodin. Za nepříznivého počasí může být zavřeno – aktuální stav, zda se zmrzlina točí najdete na nově založených facebookových stránkách „Opočenská zmrzlina Štěpánov“.   

 

Společnost Miele technika v Uničově přijme nové kolegyně a kolegy na pozice montážních dělníků. Nabízí náborový bonus 20.000,- Kč. Zájemci o práci jsou vítáni na nezávazné exkurzi každé úterý v 15 hodin na Šumperské ulici v Uničově. Více informací najdete na facebooku Miele technika Uničov nebo na webu www.karieravmiele.cz.

 

Firma Havelka uhelné sklady oznamuje, že probíhá akce jarní slevy uhlí s pásem a dopravou zdarma. Ke každé dodávce uhlí nebo briket obdržíte los Havelka UHLOTERIE. Každý los je výherní a jedinečný, obsahuje různé výše výher, včetně 100% slevy a topíte zadarmo. Vždy vyhrajete a výši výhry víte okamžitě. Objednávejte u firmy Havelka na telefonním čísle 602 489 489.

 

Firma BIOMAC s.r.o. (čteno BIOMAK) nabízí občanům této obce možnost zakoupení dřevěných pelet určených ke spalování v automatických kotlích na uhlí. Aktuálně nabízíme dřevěné pelety za cenu uhlí s dopravou zdarma. Více informací o ekologickém vytápění bez špíny a uhelného prachu na telefonu 605 232 477.